Конфлікти. Розвязання конфліктів

Виховна справа  Виховна справа “Конфлікти. Розвязання конфліктів» — 8-А клас.

Ми (люди), як і метелики, усі різні, але усі гарні. Великі і маленькі, яскраві й не дуже. Але чи не нудним став би цей світ,якби всі метелики були однакові, а всі квіти мали однаково гарний запах?

Скільки людей – стільки характерів. У кожного з нас є своє світобачення, світосприйняття, інтереси, уподобання, плюси і мінуси у характері.

Отже, всі ми бачимо одні й ті ж речі по-різному, іноді це і стає причиною непорозумінь і конфліктів. Тому в житті всім нам дуже важливо вміти спілкуватися з іншими, щоб уникати конфліктних ситуацій.

Так розпочалася година спілкування в 8-А класі з теми: «Конфлікти. Розв`язання конфліктів», метою якої було: з`ясувати, що таке конфлікт, на основі особистих спостережень виявити причини конфліктів; переконати учнів у тому, що права іншої людини слід поважати; навчити учнів розв’язувати конфліктні ситуації, толерантно поводитися під час конфліктів, розвивати критичне мислення школярів.

Формою проведення стала рольова гра, де роль психолога майстерно виконав Яценюк О., аналітиків – Агратіна Г., Надточій А., експертів – Фокша Р., Істратій Аміна, Ковальський Ю, літературознавців — Криган А., Гульпак А., Глігор Е., акторів – Плачинта К., василів К., Раца А., Паскар М., Сляднєва Ю.

Учні переглянули і обговорили відеоролик з кіножурналу «Єралаш» – «Битва», познайомилися з п’ятьма типами стратегій розв’язання конфліктів (перемога, конфронтація, компроміс, згладжування, утеча), виконали практичне завдання – тест «Оцінювання власного поводження в конфліктній ситуації», зробили висновок, що будь – яка конфліктна ситуація не минає для людини безслідно. Що нерозв’язані конфлікти в підлітковому віці часто розв’язуються бійками, які до добра не доводять, що потрібно працювати над вдосконаленням свого характеру і давати реальну оцінку своїм діям.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>