Я — патріот України

19 лютого 2016 року в 10-му класі відбулася виховна справа на тему: «Я – патріот України»  під  керівництвом класного керівника Твердохліб Р.П. Метою якої було розширити знання учнів про рідну державу, розкрити суть понять «громадянин», «патріот», «патріотизм»; розвинути у дітей прагнення бути свідомим громадянином України та її патріотом; виховувати любов до рідної землі, до своєї держави.

Розмова з учнями склалася у формі усного журналу, де кожна сторінка стала продовженням наступної : історія; звичаї і традиції; альтруїзм і егоїзм у відносинах; толерантність; взаємодопомога; українська мова – основа   нації; віра у краще майбутнє нашої держави.

Десятикласники гарно декламували вірші, вміло розбирали життєві ситуації про добро і зло, доводили свою точку зору на ту чи іншу ситуацію. Переглянули два відеоролики( твори добро у світі, яким має бути справжній патріот України). Герман В. представив міні-проєкт «Основні орієнтири справжнього патріота», який пройшов червоною стрічкою протягом всієї розмови зі старшокласниками. Оздобою заходу стала пісня у виконанні Кузик А. «Моя Україна».

«Без кореня і полин не росте»,— говорить народна мудрість. Корені -  це те, чим ми жили вчора, рік тому. Це наша історія, конституція, символи, патріотизм, родина… Дітям було запропоновано  на листочках – стікерах записати свої мрії і побажання для своєї Батьківщини, прокоментувати їх і розмістити на плакаті «Я частинка тебе, моя Батьківщино!».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>