З 8 березня, чарівні жінки та дівчата!!!

Турботи, приготування, прибирання…І ось воно — 8 березня… Свято жінок та дівчат. Нашу школу це свято також не оминуло. В кожному класі проводились виховні справи до Міжнародного жіночого дня, а також загальношкільна лінійка.

Початок лінійки був ліричний… Глігор Еліна(8-А клас) під гарні слова про жінку танцювала з гімнастичним м’ячем та лентою. Після неї вийшли, хлопці-ведучі, Глігор Євген, Молошак Святослав та Фокша Марк, які вітали прекрасну половину людства-жінку.  Скільки гарних слів прозвучала з їхніх уст…І не тільки з їхніх…  гарними були виступи Істратій Анастасії (8-А) із викладачем музичної школи – грали на бандурі,а  Урсакій Богдана — співала.

Присутніх мам привітали гарними піснями Лупу Аріна (9-Б) та  Гульне Андрій(3-Б). Кузик Анастасія (10 клас) прочитала молитву за всіх матерів світу, адже мама — це найкраща, наймиліша та найдобріша  жінка.  Найзворушливішими були привітання від молодших учнів.

Учні старшої ланки підготували відео – звернення до жінок та дівчат «Чому чоловіки бояться хатньої роботи». Воно подарувало посмішку усім присутнім, але хлопці чесно обіцяли допомагати і не лінуватися. Курнишев Олександр грав на гітарі та заспівав чуттєву пісню «Така як ти…». Стільки емоцій і оплесків… Григор Ігор Романович привітав жінок від чоловічої частини вчительського колективу піснею «Я желаю счастья вам». Завершив лінійку директор школи Кока С.А. Він побажав усім весняного настрою, натхнення та  щастя.

Після лінійки представники  Учнівської Ради роздавали по школі привітальні листівки.

Усім жінкам бажаємо:

Хай пролісок перший дарує вам ніжність,
А сонце весняне дарує тепло.
У березні вітер несе хай надію
І щастя, і радість, і тільки добро!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>