Районний майстер-клас вчителів математики

16 лютого в Новоселицькій ЗОШ №3 відбувся районний майстер-клас вчителів математики. Тема якого була: «Формування творчої особистості на основі використання особистісно-орієнтованих технологій навчання при викладанні математики». На заході була присутня методист рай методкабінету Бідюк В.Г., яка ознайомила учасників з планом роботи. Директор школи Кока С.А. презентував школу перед вчителями району.

Учні привітали учасників майстер-класу і побажали творчих успіхів у роботі.

Вчитель математики Чижевич Л.О. розповідала про формування творчої особистості учня в процесі навчання математики, а Вебер Н.І. про творчі вправи на уроках. Вони представляли додаткові матеріали, геометричні фігури, які використовують на уроках, проекти учнів. Після них виступила переможець І туру (ІІ м.) Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2016»  з творчим проектом «Розкриття творчого та інтелектуального потенціалу учнів у позакласній роботі».

Практичний модуль представляв вчитель математики та директор школи – Кока С.А. Він провів ділову гру «Моя любов т- Україна і математика». Вчителі із захопленням брали участь та виконували завдання, згадували пісні, мудрості вчених-математиків та інше.

Після ділової гри Бідюк В.Г. підвела підсумки роботи майстер –класу та затвердила методичні рекомендації.

Майстер – клас був проведений на високому рівні, адміністрація з радістю прийняла гостей. Дякуємо всім учасникам за плідну та корисну співпрацю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>