день Святого Валентина

Любов придумана не нами,

Вона від Бога нам дана,

І хоч любов буває різна,

Та кожна справжня —лиш одна.

14 лютого, день Святого Валентина — покровителя всіх закоханих. Це хвилююче свято прийшло до нас із Заходу, де щороку його відзначають. Різні перекази, легенди стверджують, що Святий Валентин — не вигаданий.

З того часу як Валентин був вбитий минуло майже дві тисячі років. Та слова кохання живуть і досі. Весь світ у день 14 лютого зізнається у своїх почуттях. Закохані надсилають одне одному ніжні та трепетні листи, які називаються «валентинками». Саме кохання, любов, дружба — джерело творчого натхнення багатьох поколінь. До цієї одвічної теми завжди зверталися художники, скульптори, філософи, композитори. Про любов написано багато, про неї складають трактати і поеми, прозаїки пишуть романи, а поети — вірші.

Це свято не лишає байдужим нікого. В Новоселицькій ЗОШ №3 учні також вітали один одного «валентинками». В коридорі звучала гарна музика,  були розвішені дитячі малюнки з привітаннями, які дарували усім хороший настрій. Дівчата в коридорі роздавали половинки сердечок хлопчикам та дівчаткам, а вони, у свою чергу, шукали кому вони попалися.

Для  учнів 9-11 класів відбувся вечір . Ведучі Женя Глігор та Марія Скрикуляк нагадали присутнім історію Дня Святого Валентина, зачитали гарні вірші про любов та привітали зі святом. Діти брали участь у конкурсах: «Зізнання в коханні», «Намалюй «валентинку» », «З’єднай роз’єднані половинки», «Танцювальна естафета», «Зрозумій без слів», «Вгадай мелодію», «Стріла Амура».

Під час розважальної програми, ведучі наголошували, що любов в житті людини дуже важлива, і нехай це любов до родичів, друзів, вчителів, але вона зігріває душу та дарує щастя. Бажаємо всім любити, мріяти і знаходити тих, кому ви будете не байдужі.

Педагог-організатор

Новоселицької ЗОШ №3

Вакарчук Вікторія Ігорівна

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>