ТЕПЛО ЄДИНОЇ РОДИНИ

Родина, родинне вогнище, родинне тепло — його завжди зберігають і підтримують наші старші мами й тата — бабусі й дідусі, такі милі, лагідні, люблячі. Скільки знають цікавого, так багато пам’ятають і вміють, охоче розповідають, діляться своїм життєвим досвідом, радіють онукам і готові все для них зробити. Родинне тепло, родинні уроки життя — це те, що людина бере із собою в дорослі шляхи. Батько й мати своїм прикладом навчають працювати, творити красу, доброти, відвертості, щирості у взаєминах із людьми, навчають жити у правді й мирі, у злагоді. ЦІ поради всотує у себе душа і проносить продовж усього життя.

Нещодавно у 2-А класі Новоселицької ЗОШ №3 відбулася відкрита виховна година «Тепло єдиної родини».

Різноманітні конкурси, вікторини, вірші та пісні ще більше згуртували шкільну родину. Матусі разом з доньками підготували танець з вишитими рушниками. Всім припав до душі виступ талановитої бабусі Софії Рошки та її онуки Анастасії Хорошенюк.

Діти дякували своїм батькам за тепло їхніх сердець, за їхню щиру любов і підтримку. Всі учасники виховної години отримали на добру згадку іконки з молитвою – обереги родини.

Алла ГАЛАК, класний керівник 2-А класу Новоселицької ЗОШ №3

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>