Козацькі забави

6 грудня — День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, а тому й рівень забезпечення військових має бути відповідним до покладених на них завдань.

В нашій школі, Новоселицькій ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів, також святкується це свято мужності та сміливості. Тиждень до Дня Збройних сил України проходив з 30.11  — до 04.12.2015 року. До цього свята були прикрашені стенди «6 грудня-День Збройних сил України», «Герої не вмирають», «Герої України». 1-2 грудня проходили змагання «Маленький козак» для учнів 2-4 класів. Хоч це ще молодша ланка, але дух змагання був не дитячий. Вони боролися за перемогу, проявляли спритність, швидкість, а дівчата підтримували команди, додаючи їм сили та натхнення. Після змагань відбулося нагородження грамотами, директор школи Кока С.А. потис усім учасникам руку та побажав удачі.

Між 5-6 та 7-8 класами боротьба була більш запеклою. Хоч вони не боролися мечами та не брали до рук зброї, але «Козацькі забави» були цікавими та веселими. Дівчата — ведучі побажали хлопцям удачі у змаганнях. Учасники гарно підготували назву,речівку та підібрали форми для своїх команд. Цікаво було дивитися як хлопці у спортивних естафетах здобували перемогу. Стрибали у мішках, показували, які вони вправні вершники, перетягували канат та інше. Дівчата підготували гарні привітання для своїх сміливих козаків, чим надихали їх на перемогу. Результат змагань був неочікуваний між 7-8 класами перемогу отримали 7-А, 8-А, 8-Б клас, а 7-Б виборов почесне 2 місце.

9-11 класи показали справжню дружню боротьбу. Ведучі, перед початком змагань, нагадали всім присутнім про історію українського війська та про сучасну армію. Побажали хлопцям стати справжніми солдатами, сміливими чоловіками та захисниками України. Учасники змагалися у таких конкурсах як: «Армреслінг», «Підтягування», «Підняття гирі», «Військова естафета»

, «Стрільба», «Перетягування канату» та інші.  Дівчата активно підтримували свої команди. Дуже цікаво було вболівати, адже різниця в балах була майже рівна і до кінця змагань неможливо було визначити, яка з команд сильніша. За результатами перемогу отримав 11 клас.

Щиро вітаємо всіх чоловіків та хлопців з Днем Збройних Сил України та бажає Вам усім незламної волі в подоланні труднощів, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>