Безпека на дорозі – безпека життя

З метою виконання листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 10.11.2015 щодо проведення уроку «Безпека на дорозі – безпека життя» і наказу №289 від 02.11.2015 «Про проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в навчальних закладах Новоселицького району в 2015 році». В Новоселицькій ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів з 09.11.2015 по 13.11.2015 пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Протягом тижня були проведені такі заходи як:

«Мої права, мої обов’язки», для учнів 7-8 класів.

«Безпека і небезпека життя», для учнів 5-6 класів

«Ваш друг – дорожній рух», для учнів 2-4 класів.

«Конвенція ООН про права дитини», зустріч з працівниками служби дітей та молоді та з працівниками правоохоронних органів», для учнів 9-11 класів.

Протягом тижня учні малювали малюнки, оформили творчі проекти, писали роботи з тем:

«Вогонь друг, вогонь ворог», «Знаю і виконую правила дорожнього руху», «Наше безпечне сьогодення», «Ми за здоровий спосіб життя». Були оформлені стенди: «Безпека і небезпека життя», «Знай і виконуй правила дорожнього руху», «Сьогодні дитина – завтра народ», «Обов’язки і права усьому голова».

Учні 2-6 класів переглянули тематичні фільми: «Правила поведінки під час НС», «Моделювання ситуації евакуації з класу, школи».

Відповідальний за проведення

 тижня вчитель біології, основ здоров’я

 Дишкант А.Д.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>