подорож 2-А класу

Сприятлива осіння погода дала можливість учням 2-А класу Новоселицької ЗОШ №3 I-III ступенів з користю провести канікули.

1 листопада 2015 року вони здійснили захоплюючу подорож до Свято- Вознесенського чоловічого монастиря в с.Банчени Герцаївського району (керівник Галак А. Г.) До цього святого місця стікаються паломники з усієї України, а також з Молдови, Румунії, Росії та інших країн. Свято-Вознесенський Банченський чоловічий монастир — одне з незвичайних місць на Буковині.

Православні люди, туристи приїздять сюди з усіх кінців світу. У Свято-Вознесенському Банченському чоловічому монастирі навіть стіни дихають благодаттю, кожен куточок наповнений вірою, любов’ю, спокоєм і величчю. На території монастиря знаходиться ще 6 храмів і скіт.Скіт — означає самотність, тут розташовані скромні келії, в яких ченці присвячують своє життя в молитві і пості Богу, а для освітлення приміщень користуються лише свічками. Сюди паломників пускають тільки один раз в рік, на свято Преображення Господа (Спас).

Найперше нас вразила своєю красою та величчю Святотроїцька церква, яка була збудована кілька років тому.

Діти оглянули мальовничі розписи у церквах, побували на  божественній літургії. Після служби учні смачно пообідали у їдальні при монастирі. Збагатившись духовно, ми продовжили свою екскурсію у скіту блаженної Ксенії, де відчули себе,як у казці.

Ця екскурсія запам’яталася учням надовго.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>