Осінь чарівниця

Осінь. Це, мабуть, єдина пора року, коли так цінується кожен сонячний день, кожен сонячний промінь. Ніби ще вчора галасувало й сміялося веселе й пустотливе літо, а вже й жовтень добіг кінця. Яка вона, осінь. Сумна й безрадісна? Безбарвна й одноманітна? Та чи не найгарніші восени ліси й парки. Ось тут справді розумієш, яка красива, пишна й розкішна осінь. Вона неначе підпалила ліси й схили  — палахкотять жовтим, червоним і жовтогарячим листям. Не можливо нагулятися -набродитися по шурхотливому листю, яке вкриває, здається, увесь світ, перед тим покружлявши в прохолодному чистому повітрі.

ЇЇ мальовничість і багатство кольорів вражає… Саме тому в нашій школі завелася традиція організовувати свято осені. Проект “Осінь чарівниця” включав в себе свято для молодших школярів “Красуня осінь ”- екологічна мандрівка, Поетичну зустріч для 5-6, 7-8 класів та зустріч з видатною письменницею Маряною Борисівною для 11 класів, а також виставка композицій “Дари осені”, якою мали змогу милуватися учні школи, батьки та гості.

На святі 2-4 класів ми вирушили” в  мандрівку по лісу. Дітки вивчали, які є гриби, як звірі готуються до зими восени та повторили правила поведінки в лісі.

Для учнів 5-6 та 7-8 класів проводилися поетичні зустрічі, на яких діти читали вірші відомих письменників, які писали про таку чарівну пору року — осінь, складали власні віршики та зачитували їх. Познайомилися з віршами про осінь Л. Костенко,В. Сюсюри, Н. Красоткіної, Ф.Тютчева, М. Алигер, Н. Некрасова та інших письменників.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>