День вчителя

Чарівна осінь нам подарувала вже багато гарних свят, одне з них є День вчителя!В цей день прославляють працю педагога, возвеличують їх труд. І ми також не забули про це чудове свято, адже ми любимо наших вчителів. Була гарно організована лінійка. Ведучими на лінійці був Молошак Святослав(9-А) і Анастасія Кузик (10 клас). Але привітання для вчителів не обмежились лише теплими словами, але й піснями. Співали Лупу Аріна (9-Б) («Усміхнись»), учні 4-х класів та 6-А («Колискова школі»), учні різних вікових категорій підготували святковий музичний  мікс. Також неймовірно гарно заграв на акордеоні Отмахов Максим, а на гітарі Фокша Марк.

Також був проведений День учнівського самоврядування. Директора школи заміняла Лупу Аріна — Голова Учнівської Ради, заступник з навчально-виховної роботи Кузик Анастасія, з виховної роботи Раца Вероніка. Учні проводили уроки замість вчителів, заздалегідь підготувавшись до них,пробували ставити оцінки, тобто відчули на собі що таке бути вчителем. Уроки були проведені якісно, вчителі були присутні на уроках. Адміністрація школи проконтролювала  їх проведення, чергування та провела контроль за дзвінками. Ми всі старалися, намагалися зробити так, щоб ви нами пишались! Саме після цього дня ми зрозуміли, що означає коли вчителі  нервуються, надривають свій голос, яку відповідальність відчувають за нас, адже ви, наші дорогі вчителі,  вкладаєте в нас всю душу, віддаєте нам теплоту свого серця! Ми ще раз хочемо сказати вам велике дякую, за ваш титанічний труд.

Голова Учнівської Ради

Лупу Аріна

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>