Ярмарка «Апаратура школі»

Ярмарка! Ярмарка! Ці барвисті, за своїм змістом слова нагодували дорослим дитинством, а учні Новоселицької ЗОШ №3 налаштовували на бадьорий настрій наприкінці минулого тижня.

Традиційна вереснева ярмарка була присвячена одній з проблем, девізом якої був висновок «Апаратуру школі»!

Приємно, що батьки ніколи не залишались осторонь: Ще в травні на підсумкових батьківських зборах року «Святкує шкільна родина» було вирішено: для проведення традиційних виховних заходів школі потрібна звукова апаратура і самі батьки запропонували захід «Ярмарка». Підтримка батьків завжди є найпотрібнішою і найрезультативнішою, а тому не дивно, що зразу після уроків подвір’я школи заповнили тата, мами,бабусі, дідусі і просто ті, хто проходив повз огорожі школи.

Чого тут тільки не було – солодкі випічки з тіста і бутербродні вироби, піци і гарячі українські пампушки, ягоди, фрукти, овочі, варення і заготовки овочеві на зиму, іграшки, вироби з різних видів декоративно — прикладного напряму мистецтва. До речі весь «Харч» був перевірений харчовою комісією, яка уважно передивлялась і вивчала товари виставлені на продаж. Йшла жива торгівля…

Ось хтось побачив, що печива випеченого бабусею лишилося багато…Що робити? А поруч – базар! Найспритніші учні 8-А та 9-А класів як справжні скоморохи активно зазивали до школи продавців міського ринку. Ті охоче відгукувались: раділи веселій музиці і сміливим продавцям, які дуже швидко розпродавали всю продукцію саме ринковим працівникам.

Результати перевершили очікування: за 2 години діти продали товару на 12300 грн. І в котрий раз ми переконалися в тому, яка  це сила – наші батьки – ЗОШ №3!

Початкова ланка 2-4 заготовили різних товарів та виручили більше 5300. Класні керівники:  Слободян А.М.(4-Б), Раца А.С. (4-А), Фуштей С.В. (3-А), Банар М.Є.( 3-Б), Галак А.Г. (2-А), Гульпа м.Д. (2-Б) з радістю дякували батькам за активну підтримку маленьких продавців. Учні середніх класів старалиль теж зробити внесок у загальну суму ярмарки і в остаточних підрахунках комісією, раділи, що звукова апаратура буде! Особлива активність була у 6-А класу (Дроздовська С.А.) – 1102 грн., 8-А класу (Шлапакова І.О.) – 1109 грн.. 5-А клас (Кучерява С.І.) -801 грн., але Найбільша сума була зібрана 4-Б класом (Слободян А.М.) близько 1200 грн. Кількість долучених батьків була вагомою і результативною! Судіть самі! Приємно, що на ярмарку навіть міський голова Нікорич М.І. була не спостерігачем, а активним покупцем, адже печиво пекла і онучка Саша. Проведені акції, заходи доводять: колектив вчителів,батьків і учнів – це сила! І шкільна вереснева ярмарка цьому підтвердження. Отже, апаратура буде! Дякуємо вам, батьки ЗОШ №3.

 

ЗДВР Гульпе Р.О.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>