Олімпійський тиждень – для справжніх олімпійців

Спортивно-масова робота завжди була однією з найулюбленіших в нашій школі. Особливої популярності набув другий тиждень вересня – олімпійський.

В запланованих заходах були і «Веселі старти», стрибки у мішках та з м’ячем, «кричалки». Враховувалася гарна естетична форма, тож не дивно, що в командних заходах здобули перші місця 2-А (класний керівник А. Г. Галак), 3-А (С. В. Фуштей), 3-Б (М. Є. Банар), 4-А (А. С. Раца) та 4-Б (А. М. Слободян).

Веселими були змагання з легкої атлетики (5-8 класів), де в стрибках в довжину призерами стали Марія Василинчук, Юлія Гавка, Артем Оганджанян (8-Б), Зарема Ворнік, Олексій Одажіу (7-Б), Валерія Попович, Олександра Балан, Валентина Деліон (5-А) та Станіслав Унгурян (5-Б). У бігу на 30 метрів переможцями стали Анастасія Криган, Еліна Глігор (8-А), Артур Оганджанян (8-Б), Влада Кучерява (7-А), Едвін Винту (6-Б), Анна Бергеу, (6-А), Олександр Симович, Ганна Скрикуляк, Аріна Гульпак (5-Б), Влада Гульпак (5-А) (друге місце); Роман Фокша, Марія Гавка (8-Б), Анастасія Антонюк (7-Б), Владислав Постолатій (6-А), Юлія Гавка, Тетяна Ватаман (6-А), Валерія Попович, Євген Цимбал, Олександра Балан (5-А), Станіслав Унгуряну (перше місце).

Діти весело сприймали усі змагання і раділи успіхам однокласників, але біг на 60 метрів викликав неабиякий інтерес, адже різниця між бігунами складала секунди і радість перемоги святкували Марія Гавка (8-Б), Роман Фокша (8-А), Данієл Цугуй, Олексій Одажіу (7-Б), Владислав Постолатій (6-Б), Ганна Скрикуляк, Станіслав Унгуряну (5-Б).

Вчителі фізкультури Я. Г. Валаш, О. В. Крупа, О. В. Романишин уважно стежили за розвитком змагань з легкої атлетики , спортивних ігор: баскетболу, футболу, настільного тенісу. Їхніми помічниками були учні-члени спортивної комісії, які допомагали в організації олімпійського тижня. Весело звучала музика і 2-3 години після занять і батьки, і діти вболівали за «своїх», а тому і настрій вболівальників надихав на перемогу у змаганнях з футболу: друге місце здобув 9-А (класний керівник Т. Ю. Гладка, а перше місце – 10 клас (Р. П. Твердохліб). У змаганнях з баскетболу друге місце виборов 10 клас (Р. П. Твердохліб), а перше місце, як і очікувалось, — учні 11 класу (А. Г. Фріц).

Завершальний день олімпійського тижня став особливим. Змагання між 1-4 класами «Тато, мама, я – спортивна сім’я» показали якою тісною є співдружність між школою і сім’єю. Кожен клас представив свою сім’ю, за яку вболівали учні і діти, присутні батьки і навіть гості. 1-А клас представила сім’я Лілік: Ігор, Кристина та Богдан, 1-Б –Роман, Ірина та Настя Бринзила, 2-А – Ігор, Людмила та Ксенія Шинкарюк, 2-Б – Олег, Олена та Єгор Марко, 3-А – Едуард, Лариса та Артем Ністрян, 3-Б – Федір, Ольга та Дарія Пинзар, 4-А – Ян, Лілія та Ростислав Сірякови, 4-Б – Анатолій Наталія та Настя Толочка. За підсумками змагань, цікавих естафет кращі результати показали команди А-класів, та тепла атмосфера і гарний настрій присутніх на родинно-шкільному святі підтвердили – перемогла дружба!

Апогеєм олімпійського тижня стала церемонія нагородження кращих спортсменів школи, яка відбулася за участі голови Новоселицького РФОК «Колос», заслуженого тренера України з боротьби самбо і дзюдо, почесного працівника фізичної культури і спорту України, Судді міжнародної категорії, Почесного громадянина м. Новоселиця Георгія Кіріла, котрий завітав до Новоселицької ЗОШ №3 з гарним подарунком – спортивним інвентарем.

Олімпійський тиждень завершився на мажорній ноті. Сподіваємось, перші перемоги учнів на шкільному рівні — це сходинка на шляху до підкорення спортивного Олімпу!

Раїса Гульпе, заступник директора Новоселицької ЗОШ №3 з виховної роботи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>