1 вересня

Перший дзвінок! Ця шкільна традиція є чудовим святом, яке неможливо порівняти ні з чим іншим. Воно незабутнє, і довгоочікуване…

1 вересня двері нашої школи як завжди були відкриті для учнів,батьків та гостей. Серед присутніх на нашій святковій лінійці були: Криган Р.В — голова Новоселицької  районної ради, який в своїй промові згадав про шкільні роки навчання в нашій школі, подякував вчителям за сумлінну працю та високі результати в навчанні за підсумками минулого навчального року. Особливо щемливим було згадування про довгорічну працю вчителів – ветеранів: Хубанової Т.І.. Білоус З.С., Бобкової М.В., Осецької Ю.В., Сакрієр Є.О., яким було вручено Подяки за навчання і виховання підростаючого покоління. Приємною несподіванкою було вручення школі цінного подарунку – ноутбука.

Міський голова Нікорич М.І. завжди бажаний гість в нашій школі. Цього року, окрім цінного подарунку – принтера, вона сприяла вирівнюванню та укладанню бруківки на шкільній площі, де проводилося святкове дійство: діти танцювали флешмоб «Україна незламна», співали пісні і вітали першокласників з першим початком навчального року в їх житті та дякували гостям за подарунки.

Святкова лінійка цвіла щирими посмішками учнів нашої школи. Лунали чарівні пісні у виконанні Криган Анастасії та Лупу Аріни.

Директор школи Кока С.А. вручив Подяки вчителям — ветеранам, вчителям початкової школи,Бобковій М.В. та Осецькій Ю.В., які в цьому році вийшли на заслужений відпочинок.

Довгоочікуваний Перший дзвоник дали учні перших класів  та одинадцятикласники Дмітрієва А. та Фуштей О.  Гарно організований флешмоб «Україна незламна», піднімав національний дух та підкреслив патріотичне виховання учнів в школі.

Учні школи вітали першокласників стрічками, піснями, а організоване ними «Коло радості» підкреслило відчуття віри, надії та любові до вчителів, батьків, Батьківщини.

Лінійку завершили жовто-блакитні кульки, які першокласники випустили в небо, вигукуючи радісне бажання вчитися.

Урочисте свято першодзвоника було ретельно підготовлено Центром виховної роботи школи, учнями та вчителями. Ми вітає усіх з початком нового навчального року! Бажаємо творчої наснаги, наполегливості та великого терпіння всім учасникам виховного процесу в школі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>