Табір Веселка

Літо – найочікуваніша пора року для дітей, адже це найдовші та найцікавіші канікули. Це час коли пригоди чекають на них,  дарують нові враження, цікавий відпочинок, нові зустрічі. Влітку можна багато  побачити, навчитись, підрости та порозумнішати.

           Цікавий етап літніх канікул – це відпочинок в пришкільному таборі.

 На базі Новоселицької ЗОШ № 3 І-Ш ступенів з 02.06.15 р. по 19.06.15 р. працював пришкільний табір «Веселка» з денним  перебуванням, де цього року  відпочивало 115 дітей початкової ланки.  Тут діти зміцніли, отримали велике задоволення від екскурсій, відкрили  для себе нові знайомства та потрапляли  в неймовірні  пригоди.

       Метою діяльності цього дитячого закладу відпочинку була  реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок;

забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб;

поєднання природоохоронної діяльності і цікавого різноманітного пізнавального відпочинку;

проведення профілактичної роботи з охорони життя дітей  і попередження надзвичайних ситуацій;

 сприяння оздоровлення душі і тіла.

       Програма літнього пришкільного табору «Веселка» з денним перебуванням  мала не тільки навчальне, а й виховне, розвиваюче та оздоровлююче значення, як того вимагає «Національна доктрина розвитку освіти України в ХХI сторіччі».

Організатори табору ставили перед собою такі завдання: виховати своїх чад  добрими, розумними, порядними, з щедрою душею і впевненими в собі, прищепити їм палку любов до мови та культури, розвивати творчі здібності та активність.

Загальними зусиллями педагогічного колективу створювались умови для самореалізації дітей у системі пришкільного табору, з урахуванням їх інтересів .                                 

У квітучу пору початку літа, 19 червня, настав час прощання з табором. Відбулося урочисте закриття табірної зміни.

Під час урочистої лінійки учні школи продемонстрували свої творчі здібності з таких напрямків: танці, співи, декламування віршів та гуморесок. З вітальним словом до вихованців звернувся директор школи Кока С.А., який нагадав дітям про техніку безпеки під час літніх канікул, побажав гарного відпочинку, міцного здоров’я, теплої погоди і веселих друзів. Заступник директора з виховної роботи Гульпе Р.О. також привітала дітей зі святом. Слободян А.М., директор пришкільного табору «Веселка», подякувала всім вихователям та учням за плідну співпрацю, активну участь в заходах, які відбулись протягом зміни та спільно з бібліотекарем школи Дорофтей Т.А. нагородили почесними грамотами та призами найактивніших читачів та загони.

З великою гордістю директор школи нагородив  сертифікатами учнів, які стали переможцями конкурсів і змагань.

Гарного відпочинку всім! До нового навчального року!           

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>