Випускний

30 травня у доросле життя ми відпустили 15 випускників школи

В нашій шкільній родині стало менше на 15 учнів.  Дивно, але на шкільному подвір’ї вони поводили себе так по-дитячому, жартували, фотографувалися, навіть усміхалися по-дитячому. Але … варто було вийти за ворота школи – їхня усмішка змінилась на краплинки суму в очах, крок був твердим, та все ж  відчувався смуток…вони упевнено і мужньо тримали голови і дивилися вперед. Випускники! На центральній  площі Новоселиці, з поміж трьох шкіл, наші випускники достойно представили школу і довели, що за кращими знаннями, приходять лише в Новоселицьку ЗОШ №3. Ми пишаємося медалістами: Довганюком Денисом, Куті Ксенією, Ковальовою Ольгою, Міхаєсою Максимом, Маліношевською Аріною.

Під час шкільного торжества у приміщенні РБК випускникам було зачитано наказ по Новоселицькій ЗОШ №3 «Про випуск учнів 11-го класу» (ЗДНВР Бурлака З.М.) , вручено атестати та свідоцтва про здобуття додаткової спеціалізації (водія або швачки). На завершення – педагоги та батьки закружляли з випускниками у шкільному вальсі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>