Тиждень патріотичного виховання

Завжди вшанування пам’яті учасників Другої Світової війни було особливо трепетною подією. В усі часи діти готувалися до зустрічі з ветеранами, проводилися виховні заходи, урочисті лінійки та зібрання. Цього річ – це особливо трепетно, адже, ветеранів, на жаль, з кожним роком все менше, але 70-ту річницю та сучасний стан країни, хочеться відзначити ще й патріотично.

Щорічно до 9-го травня в нашій школі відбуваються певні заходи, які надають додаткової святковості; молодші учні – знайомляться з історичними подіями, їх учасниками, середня та старша ланки – поглиблюють знання.

Протягом цього тижня в Новоселицькій ЗОШ №3 І – ІІІ ступенів відбувся тиждень патріотичного виховання. З вівторка учні працювали над експозицією, де розмістили родинні фото учасників бойових дій та дітей війни. В середу відбувся конкурс військового кроку та строю, між 2 – 11 класами, де молодші учні вчилися крокувати, середня ланка – вдосконалювала свій крок, а старшокласники – показали приклад.

Вчора – відбулася загальношкільна лінійка-захід, присвячена перемозі  України у Другій Світовій війні, яку підготувала та провела вчитель історії Дроздовська Світлана Альбертівна.

У даному дійстві брали участь учні 2 – 11 класів. Учні школи мали змогу почути та побачити про жахи, які довелося пережити Україні та її громадянам у роки війни, якими були втрати держави, що довелося пережити, як військовим, так і тим, хто залишався у тилу.

На зустріч були запрошені випускники школи, учасники АТО – Скрикуляк Юрій та Арсеній Іван.

Протягом години, на екрані, були продемонстровані: документальна хроніка воєнних літ, презентації з теми «Внесок тилу у Перемогу», «Війна і серце матері». Учні декламували вірші, прозвучали пісні у виконанні заступника директора з виховної роботи Гульпе Раїси Олексіївни «Балада про матір» та пісня «Степом, степом…» у виконанні вчителя українознавства Житарюк Лариси Володимирівни.

Не можна було не торкнутися тих подій, які відбуваються зараз в Україні.

Вокальний гурт «Форте» виконали пісню «Обійми…». Також прозвучали літературні композиції «Жди меня», «Летять журавлі», «Балада про дві душі», «Діти проти війни».

А молодша група учнів своїм виступом  довела всім присутнім, що «Україна переможе». Фінальним став відео кліп журналістів ТСН «Повертайся живим».

Присутні в залі вигукували «Війні – НІ!» та вшановуючи пам’ять своїх дідів-прадідів, дітей війни, учні підготували історію родин у фотографіях, повторюючи фрази «Пам’ятаю! Пишаюся!» .

Фінальними словами заходу стало гасло «1937 – 1945 – Ніколи! Знову!».

До 9-го травня у школі також підготовлено виставку малюнків «Пам’ятаємо! Пишаємося!», «Пам’ятаємо! Перемагаємо!». Протягом квітня місяця, спільно з організацією Червоного Хреста, волонтерський загін «Добре серце» зібрали чималу кількість продуктів харчування, солодощів, одягу, дитячих іграшок тощо. Значну частину було поділено між ветеранами та надано, як адресну допомогу. Ми вдячні всім учням, батькам, вчителям нашої школи за підтримку таких акцій.

Шановні ветерани! Від щирого серця вітаємо вас із прийдешнім святом. Бажаємо міцного здоров’я, довгих років життя та мирного неба над головою!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>