Ми вітали любих дам

06.03.2015р. напередодні Міжнародного жіночого свята, джентльмени нашої школи привітали чарівних жінок із святом.

На загальношкільній лінійці чоловічий колектив привітав із прийдешнім святом, дякували жінкам-матерям за їхню важку працю, за недоспані ночі, за тепло, яке вкладають в наші душі. Не могли не сказати, в сучасний період, про нову роль жінки: жінка-захисник. Саме для захисниць нашої держави присвятили танцювальний номер «Перемога за дівчатами» та було продемонстровано презентацію.

Також, протягом лінійки прозвучали пісні «Мамо»(у виконанні учня 2 – Б класу Гульпе Андрія) та «Така як ти…» (у виконанні вчителя музики Григора І.Р.), було продемонстровано презентацію про жінок-вчителів, а шкільний бібліотекар (Дорофтей Т.А.) підготувала виставку сюрприз, де всіх жінок-педагогів було порівняно з квітами.  Заключне слово залишилося за директором школи Кокою С.А., який ще раз привітав усіх жінок із святом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>