Вечір, який збирає на зустріч шкільних друзів

Так, цієї дати нема в календарі свят, але щороку в першу суботу лютого Новоселицька ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів гостинно зустрічає своїх вихованців – випускників. Вона відчиняє двері, а шкільні тополі і берізки гостинно припорошують гостей снігом, підкреслюючи зимову красу подвір’я.  Дух дитинства, бажання обмінятися спогадами про чудову пору життя тягнула їх до школи, а ще хотілося зустрітися з тими, хто віддав свої кращі роки юності, хто формував їх свідомість такими потрібними моральними рисами, як доброзичливість, патріотизм, дружба, відданість, чесність, підтримка друга.

Ось вона, рідна школа! Святково прибраний? В патріотичних кольорах,  шкільний зал. Довкола – фото спогади різних випусків та шкільний педагогічний колектив різних поколінь.   Пролунав дзвоник!

Схвильовані випускники вшанували хвилиною мовчання пам’ять вчителів та учнів, яких немає серед нас, нажаль, з кожним роком їх більшає.

Всі члени педколективу: ветерани і молоді вчителі з радістю чекали учнів минулих випусків в кабінетах, але найщасливіші від зустрічі з випускниками (своїми учнями) були класні керівники 1985 року випуску (Хубанова Т.І.), 1990 року випуску (Білоус З.С.), 1995 року (Риндюк В.П. та Гульпе Р.О.) та 2000 років випусків (Білоус З.С. та Кордунян Л.К.), 2005 року випуску (Білоус З.С. та Риндюк В.П.), 2010 року ( Сакрієр Є.О. та Чижевич Л.О.).

Вітання директора школи Коки  С.А., його щирі слова про незабутні роки юності, які залишаються в пам’яті, перші успіхи і невдачі, радість від зустрічі в стінах школи і побажання не забувати про рідну школу, миру, злагоди та добра.

А потім спогади…спогади… через екран…

Школа давно перейшла на нові інтерактивні технології і проект «Зустріч шкільних друзів» ( до традиційної в школі зустрічі з випускниками) був в усьому особливим: оформлення залу, презентація випусків через мультимедійні можливості школи… Гарно зібрані фотографії різних років за участю колишніх учнів в шкільних заходах: активність в ярмарках солідарності, святкування Дня колективу, Нового року, Дня Святого Валентина, акцій милосердя, робота на полях колишніх колгоспів і багато інших заходів — викликали бурю емоцій і аплодисменти, а потім  - вічний вальс, як відлуння юності.

Потім було багато спогадів, запитань, виступ Істратій  Аміни та натка Аріадни, яка доводить всім, що ми – дружня та єдина родина, і ніхто і ніщо не роз’єднає нас.

І так тепло стало на душі…

Дорогі випускники, нехай це тепло завжди зігріває ваші душі, як відлуння вашого дитинства, у яке неможливо знову повернутися.

 

Заступник директора з виховної роботи Гульпе Р.О., випускниця СШ №3 м.Новоселиця.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>