Допоможемо птахам пережити зиму!

Всі готуються до зими по-різному. В очікуванні снігу та холоду люди купують теплий одяг та взуття. Багато лісових тварин теж готується до морозів: хто робить запаси, хто лягає спати. Деякі птахи відлітають у теплі краї, щоб повернутися назад тільки навесні. А ось доля неперелітних птахів багато в чому залежить від доброти, щедрості і милосердя людини.

Птахи, як і ми з вами, потребують їжі і житла. Але так природою створено, що не всі птахи здатні на те, щоб такі умови для себе створити взимку. Тому і потребують нашої допомоги. Синички, щиглики, горобці та інші птахи нашої місцевості приносять влітку чимало користі, поїдаючи шкідників саду та городу. Однак взимку без нашої допомоги їм дуже важко, особливо синичкам. За даними дослідників, з 10 синиць виживає лише одна. Заметілі та мороз, голод (особливо в кінці зими) вбивають більшу частину птахів. Чим ми можемо допомогти їм? Своєю небайдужістю!

Учні 1-А класу Новоселицької ЗОШ №3 виготовили годівнички з порожніх пластикових пляшок, з невеличких  шматочків фанери, інших матеріалів та шпаківні. На виготовлення пішло щонайменше 20 хвилин, а користь неабияка! Всі батьки з великим задоволенням прийшли на допомогу своїм діткам!

Пам’ятайте, ніколи не пізно встановити під вікном годівничку — і змінити наш світ на краще.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>