Цінуйте своє життя та життя рідних і близьких!

Свято-Вознесенсь-кий Банченський чоловічий монастир — одне з незвичайних місць на Буковині. Православні люди, туристи приїжджають сюди з усіх кінців світу. Тут навіть стіни дихають благодаттю, кожен куточок наповнений вірою, любов’ю, спокоєм і величчю.

На території монастиря знаходиться ще 6 храмів і скит. (Скит — означає самотність, тут розташовані скромні келії, в яких ченці присвячують своє життя в молитві і пості Богу, а для освітлення приміщень користуються лише свічками). Сюди паломників пускають тільки один раз в рік, на свято Преображення Господа (Спас).

Про все це та багато іншого дізналися учні 1-А класу Новоселицької ЗОШ №3, побувавши у Банченському монастирі, який можна назвати оазисом духовності.

Завдяки монаху Амфілохію, який здійснив для школярів екскурсію, ми дізналися, що 2 жовтня 2011 року Святійший Патріарх Кирило освятив Свято-троїцький собор, який є найбільшим православним храмом на Україні. У розписі собору брали участь 60 майстрів — художників різних національностей. В оздобленні використано багато позолоти, вражаючі своєю красою та цілющістю ікони. Кажуть, двоє дітей з сиротинця, які хворіли на СНІД, вилікувалися без медикаментів від недуги. Хіба не чудо?

Банченський монастир — це щось грандіозне і величне. Всі доріжки, галявинки балкони ретельно доглянуті, всюди ідеальний порядок. Неподалік монастиря — ферма, сад і маленький звіринець. При Банченському монастирі функціонує дитячий сиротинець, при якому церква така ж красива і світла як і все в цьому монастирі.

Побувавши на Божественній Літургії, діти приклонилися до ікон, прийняли таїнство Причастя, побували на дзвіниці (вага дзвону — 10 тонн!), а також смачно пообідали в їдальні при монастирі. Кожному запам’яталися слова монаха Амфілохія, який наголосив: “Цінуйте своє життя та життя рідних і близьких!”

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>