Виховна справа у 2 – Б класі

В школі приділяється велика увага екологічному вихованню. Саме цій темі (02.02.2015р.) була присвячена виховна справа у 2 – Б класі (кл.кер. Банар М.Є.) «Давайте, друзі, разом природу берегти!». Розпочався захід такими словами: «Всі ми діти – природи, та не всі однаково добрі до неї. Спершу, аби зрозуміти, як важливо берегти природу, потрібно навчитися милуватися нею, любити її». Саме до цього спонукала Майя Євдокимівна своїх вихованців. Адже, за мету поставила собі: формування у дітей уявлення про природу, як живий організм, спонукати до спілкування з природою, без завдання їй шкодити; націлювала на те, що обов’язком кожної людини є охорона природи, прищеплювала почуття любові та вдячності до природи, виховувала бажання берегти все живе.

Діти гарно декламували вірші про природу, відгадували загадки, продовжували приказки, обговорювали прочитане оповідання, зачитували власні казки  на екологічну тему, складали правила поведінки на природі. А на передодні зробили гарні годівнички та повісили їх у шкільному саду.

На виховній справі також були присутні: директор школи Кока С.А., ЗДВР Гульпе Р.О., психолог школи Булига А.П. , педагог-організатор Слєпцова Ю.А. та вчителі початкових класів.

Загалом – все пройшло у спокійній та затишній атмосфері, діти були активними та отримали багато цікавої інформації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>