День Соборності

22 січня – День Соборності України. Кожного року для нашої школи це знаменний день. Протягом тижня у Новоселицькій ЗОШ №3відбуваються різноманітні заходи, присвячені цьому святу. Не став виключенням і цей рік, коли єдність земель нашої країни чи не найголовніша проблема. У школі відбулися виховні години, конкурс малюнків «Моя єдина країна», фотовиставка, яку створила та організувала бібліотекар школи Дорофтей Т.А., були продемонстровані відеоролики у кожному класі, щодо історичних подій далекого 1919 року. А вчитель історії Дроздовська С.А. в довершення цієї події підготувала та провела загальношкільну лінійку «Земля моя єдина».

Також  22.01.2015р.  у малому залі РБК м.Новоселиця, відбулося урочисте зібрання присвячене 96-річниці Соборності України, у якому взяли участь заступник голови РДА Данілова А.О., заступник голови РР Горбатюк В.Т., міський голова Нікорич М.І.. Назібрання були запрошені керівники установ та працівники відділів. Також до привітального слова було запрошено вчителя історії нашої школи Дроздовську С.А., яка довела всім присутнім історичний факт підписання Акту злуки ЗУНР та УНР 22 січня 1919р., продемонструвала присутнім документальний фільм та презентацію з цієї теми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>