До нас завітав Святий Миколай!

Люблять діти Миколая,

Шану кожен віддає…

Хто в мольбах його благає,

Всім він поміч подає.

Через нього Божа ласка

З неба сходить до людей.

Миколайчику, будь-ласка,

Завітай до всіх дітей!…

 

Саме в ніч з 18-го на 19-те грудня дорослі та діти очікують дива. Напередодні ми пригадуємо хороші справи, які зробили протягом року та щиро розкаюємося за всіх гріхи…і…чекаємо знайти під подушкою бажаного подарунку від Миколая Чудотворця, глибоко сподіваючись не побачити там вуглика чи різочки.

Так, 19 грудня, в п’ятницю, до всіх дітей нашої школи завітав Святий Миколай.

Для учнів початкових класів було організовано виховний захід (ЗДВР Гульпе Р.О.), де  учні мали змогу дізнатися про історію виникнення свята та особливості його святкування,  звернулися до Миколая із своїми побажаннями. Із особливим трепетом діти розповідали вірші, співали пісень, молилися та возвеличували Миколая Чудотворця. В нагороду – всі отримали солодкі призи, побажання здійснення мрій та миру в сім’ях та країні.

Не забув Миколай і про учнів середніх та старших класів. На них теж очікували солодкі подарунки та найкращі побажання.

Не омине Св.Миколай і дітей Сходу.

Протягом тижня в школі відбулася акція «Діти Заходу – дітям Сходу…», під час якої всі бажаючі приносили солодкі подарунки. За короткий термін було зібрано понад 100 кг солодощів, які ми відправили на Луганщину.

А для захисників – наші діти сплели маскувальну сітку. Під чітким керівництвом вчителів трудового навчання (Преутесей А.А. та Чиботаря О.В.) учні в’язали стрічки та з почуттям величезної гордості передали її волонтерам.

Сподіваємося, що всі зусилля та любов, які ми вклали в кожен пакунок, захистять, допоможуть, підтримають Вас!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>