Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Згідно Наказу № 321 Управління освіти, молоді та спорту Новоселицької РДА від 05.11.2014р. в Новоселицькій ЗОШ №3 І – ІІІ ступенів з 10.11 по 17.11.2014р. пройшов «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

10.11.2014р.  було проведені години спілкування в 2 – 11 класах на тему: «Я – учасник дорожнього руху».

11.11.2014р. відбулася зустріч з працівниками ДАІ  — інспекторами ВДАІ Новоселицького району в Чернівецькій області старшим  лейтенантом міліції Бабаном Сергієм Володимировичем та старшим інспектором капітаном міліції Нігаєсою Богданом Віореловичем.

Учні молодших класів прослухали змістовну розповідь про дорожні знаки, правила переходу вулиць і доріг; правила поведінки на дорогах та правила керування велосипедом. Також діти переглянули навчальний фільм:   «Я – пішохід».

12.11.2014р. в учбовому закладі був здійснений конкурс малюнків «Я – учасник дорожнього руху» (2 – 4 кл.); «Вогонь – друг, вогонь — ворог» (5 и- 6 кл.); «Газ у побуті» (7 – 8 кл.); «Наш безпечний відпочинок» (9 – 11 кл.).

13.11.2014р. був проведений захід для учнів 7 – 8 класів «Безпека у побуті».

Творча група учнів 11 класу підготувала змістовну розповідь:

-          про правила безпечного користування електро- і газовими приладами;

-          правила надання медичної допомоги постраждалим;

-          про отруєння чадним газом;

-          евакуацію з приміщення школи під час пожежі.

На виховному заході був присутній майстер ВБС Новоселицького газового господарства Ністрян Володимир Євгенович, який  провів цікаву, змістовну бесіду з учнями і відповів на їх запитання. Учні переглянули фільм «Правила евакуації з приміщення школи, під час пожежі».

14.11.2014р. для учнів 5 – 6 класів був проведений захід «Пожежна безпека». На заході був присутнім провідний фахівець Новоселицького РВ УАСУ України у Чернівецькій області, капітан служби цивільного захисту Новицький Денис Анатолійович, який провів з учнями бесіду про правила поведінки під час пожежі; дав відповіді на запитання дітей.

Творча група учнів 8 – Б класу нагадала учням

-          про причини виникнення пожежі;

-          про правила поведінки під час пожежі;

-          про правила безпечного користування газовими та електричними приладами.

Також діти переглянули фільм «Трикутник вогню».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>