День знань

 

З новими силами в новий навчальний рік

 

Ще одні веселі канікули позаду… Вони пролетіли на крилах теплого, але складного літа, коли брати, сини і батьки багатьох учнів на Сході України борються за незалежну Україну, коли не всі учні країни сьогодні сідають за парти, щоб вчитися»,  - цими словами заступник директора з виховної роботи Гульпе Р.О. розпочала урочисту лінійку до свята Першого дзвоника у Новоселицькій ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів. Радість і сум перехрещувалися в словах ведучих учнів – чудових декламаторів школи Кузик Анастасії, Неборака Валентина, Криган Анастасії, Глігора Євгена, Шпак Анастасії, Кукуряк Лєни.

Свято зустрічі зі школою, своїми вчителями щиро висловлювали випускники 11 класу. Чітким кроком, гордо пронесли вони прапор України і вся школа урочисто «відчула» глибокий зміст тексту Гімну України.

Учні 5-10 класів підкреслили думку, що 90 днів літа які вони відпочивали, направили на необхідність не забути і те, що літо пронизало тугою та слізьми людей за тими, хто не вернувся з війни. У вічність пішли люди, які віддали своє життя за свободу Україні на Майдані та в зоні АТО, але ми пам’ятаємо їх. «Слава героям!» звучало як обіцянка бути гідними відданості, патріотизму полеглих героїв.

Підготовлена композиція «Ми пам’ятатимемо вас!» викликала сльози у багатьох присутніх (а на шкільному майданчику було більше 1000 людей). «Слава героям!» була клятвою на вірність і відповідальність за подальшу долю країни. У «хвилині мовчання» застигли всі учні і батьки школи, відчуваючи бій метронома, як біль свого серця. Рідній школі з любов’ю присвятили вірші учні 11 класу, думка про те, що «Моя Батьківщина – єдина країна» — була червоною ниткою на святі.

У виступах директора школи Кока С.А., гостей свята : головного спеціаліста ДОНМС Сакрієр О.Л., начальника фінуправління РДА Дячук Н.С., міського голови Нікорич М.І., голови батьківського комітету Рошки О.О. звучали слова надії, любові до Батьківщини, школи, настанови на подальше шкільне життя. Ніхто з виступаючих не залишав поза увагою ситуацію в державі і необхідність не бути поза цих подій, долучитися до акції «Допоможи українській армії», в результаті чого в кінці лінійки в скринці, яка була виставлена на видному місці подій урочистостей було зібрано 3 тисячі 200 гривень.

У своєму виступі директор школи підкреслив, що гарно підготовлена школа до нового навчального року завдяки батькам, тому за результатами огляду-конкурсу на краще утримання та зміцнення матеріально-технічної бази установ освіти району та їх підготовку до нового навчального року та опалювального сезону на районній конференції колектив Новоселицької ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів був нагороджений Дипломом І ступеню.

І учителі, і діти добре пам’ятають про те, що на Сході України іде велика битва, де українські воїни борються за незалежну Україну і віншування: «Слава Україні» звучало багато разів протягом святкової лінійки.

Щемило серце, коли у небо піднялися 120 кульок білого кольору, символізуючи чистоту і відданість загиблих в боях за Україну душ солдат. «Вічна слава солдатам! Ми пам’ятатимемо про вас!», — вигукували учні.

У виступах батьків першокласників Ротар А.В. та Білоус Н.Т., класних керівників Галак А.Г., Гульпа М.Д. звучала надія на те, що пророщене зернятко дасть свої плоди пізніше, тож «будьте сумлінні, старанні», — наголосили вони.

Пісня випускниці школи Ковальової Ольги «Орле, мій сизий», на слова Т.Г. Шевченка, були як надія, як мрія, як впевненість на Перемогу!

Моя Батьківщина – це Захід і Схід

Південь і Північ,

Це села й містечка, де верба пустила гілля

Дніпро, Дністер, річка Прут — недалечко

Ось — Україна моя!

Усе це – єдина наша земля

Один народ, одна сім’я

… і мова солов’їнна!

Пролунав перший дзвоник.

Учень 11 класу Нижник Владислав і учениця 1 класу Василів Софія з гідністю замкнули коло заходу – свята до початку навчального року 2014/2015, а ведучі висловили надію: «нехай новий навчальний рік буде гарним для кожного учня України, нехай навчання почнеться і на Сході України»

З радісним, але, водночас, сумним настроєм (від знаних подій), учні пройшли в класи на перший урок «Україна – єдина країна», який був підготовлений на високому рівні всіма класними керівниками школи.

 

Заступник директора з виховної роботи Гульпе Р.О.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>