Відпочинок у пришкільному таборі «Веселка»

         

Літонайочікуваніша пора року для дітей, адже це найдовші та найцікавіші канікули. Це час коли пригоди чекають на них,  дарують нові враження, цікавий відпочинок, нові зустрічі. Влітку можна багато  побачити, навчитись, підрости та порозумнішати.

           Цікавий етап літніх канікул – це відпочинок в пришкільному таборі.

 На базі Новоселицької ЗОШ № 3 І-Ш ступенів з 02.06.14 р. по 18.06.14 р. працював пришкільний табір «Веселка» з денним  перебуванням. Тут діти зміцніли, отримали велике задоволення, відкрили  для себе нові знайомства та потрапляли  в неймовірні  пригоди.

       Метою діяльності цього дитячого закладу відпочинку була  реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок;

забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб;

поєднання природоохоронної діяльності і цікавого різноманітного пізнавального відпочинку;

проведення профілактичної роботи з охорони життя дітей  і попередження надзвичайних ситуацій;

 сприяння оздоровлення душі і тіла.

       Програма літнього пришкільного табору «Веселка» з денним перебуванням  мала не тільки навчальне, а й виховне, розвиваюче та оздоровлююче значення, як того вимагає «Національна доктрина розвитку освіти України в ХХI сторіччі».

Організатори табору ставили перед собою такі завдання: виховати своїх чад  добрими, розумними, порядними, з щедрою душею і впевненими в собі, прищепити їм палку любов до мови та культури, розвивати творчі здібності та активність.

Загальними зусиллями педагогічного колективу створювались умови для самореалізації дітей у системі пришкільного табору з урахуванням їх інтересів .                                 

У квітучу пору початку літа, 17 червня, настав час прощання з табором. Відбулося урочисте закриття табірної зміни.

Під час урочистої лінійки учні школи продемонстрували свої творчі здібності з таких напрямків: танці, співи, декламування віршів та гуморесок. З вітальним словом до вихованців звернувся директор школи Кока С.А., який нагадав дітям про техніку безпеки під час літніх канікул, побажав гарного відпочинку, міцного здоров’я, теплої погоди і веселих друзів. Заступник директора з виховної роботи Гульпе Р.О. також привітала дітей зі святом. Раца А.С., директор пришкільного табору «Веселка», подякувала всім вихователям та учням за плідну співпрацю, активну участь в заходах, які відбулись протягом зміни.

З великою гордістю директор школи та заступник з навчально-виховної роботи  Бурлака З.М. нагороджували  подяками загони, які стали переможцями конкурсів і змагань.

А на останок дітей очікував сюрприз – екскурсія до туристично-розважального комплексу «Сонячна долина». Діти із задоволенням милувалися природою, спостерігали за дикими тваринами, грали на дитячому майданчику. Час не пройшов марно. Усміхнені обличчя, захоплені щирі оченята – це те, за ради чого  працював колектив табору. Щоб життя дітей було щасливим і безхмарним, ми  робили все можливе: підтримували обдарованих, заохочували активних, розвивали особистість — адже це і  є запорука успіху нашої шкільної родини.

Бажаємо всім дітям гарного відпочинку, під час літніх канікул. Із нетерпінням чекатимемо на вас, веселих, усміхнених, сповнених  нових сил та ідей, восени. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>