Останній дзвоник та випускний бал 2014 р.

В кожного в житті є незабутні моменти. Хтось пам’ятає перше кохання в садочку, а хтось – ні; хтось пам’ятає перший урок, хтось – не дуже, але всі пам’ятають останній шкільний дзвінок та випускний бал. Лише при одній думці про ці свята пригадується щось приємне, веселе і відразу ж стає тепло і сумно водночас. Багато спогадів промайнуть перед очима: і перша вчителька, і перша двійка, перша списана контрольна, перший екзамен…. І в цю мить так хочеться повернути все назад, туди, в безтурботне дитинство, де найбільшою проблемою були уроки.

30-го травня в Новоселицькій ЗОШ №3 стало на 22-є учнів менше, вони  подорослішали і пішли у вільне плавання, для подальшого вирішення власної долі.  Першою прощальною сходинкою для них став останній шкільний дзвоник. Свято пройшло в стінах рідної школи, а саме – в спортивному залі, де випускники провели не один урок, не одні змагання, свята і лінійки. На урочистості було запрошено міського голову Марію Нікорич , головного спеціаліста відділу освіти Аделіну Руснак, директора ДЮСШ Михайла Рацу та представника ПриватБанку  Аліну Катко . Протягом всієї загальношкільної лінійки було сказано багато теплих і щирих слів-побажань та настанов. Привітали випускників і молоде покоління учнів(братики та сестрички випускників), Істратій Аміна виконала пісню-дарунок  «Україна». Адміністрація школи подякувала всім за активну роботу в житті школи, всім учасникам змагань, конкурсів та олімпіад, нагородили  пам’ятними призами. Також, від імені батьківського комітету школи, всі класні колективи отримали солодкі призи, за активну участь у житті школи. Святкова лінійка завершилась останнім  випускним вальсом.

Наступною сходинкою став випускний шкільний бал, який відбувся 31.06 в залі РБК. Все відбувалось настільки спокійно невимушено, весело, що здавалось ніби велика сім’я зібралась і кожен розповідає  про свій прожитий день чи, може, тиждень.  Всі бажаючі мали змогу виступити із словами вдячності до вчителів, до однокласників. Випускників вітали адміністрація школи, класний керівник Світлана Дроздовська, перші вчителі Євдокія Скицько та Марія Бобкова,батьки та  переможці районних і  обласних конкурсів. Звичайно, що вручення атестатів стало очікуваним та хвилюючи моментом. В когось усмішка не сходила з обличчя, в когось в очах, час від часу, з’являлись  сльози, хтось ще не зрозумів, що подорослішав.

Звичайно, всі очікували головної події для Новоселиці – зустрічі трьох шкіл та вручення медалей. В цьому році наша школа пишається новими іменами, які чесною працею заробили їх – Андрій Нікорич, Валерія Кіореску, Тетяна Раца, Інна Баракова, Еліна Руснак, Адріана Гуменюк, Віталія Тимченко. Це учні, на яких варто рівнятися, в них варто вчитися поєднувати навчання, відпочинок та спорт. Вони завжди були першими при проведенні предметних тижнів, тематичних лінійок та загальношкільних свят.

Ми пишаємося вами! Не забувайте рідної школи, вчителів та шкільних друзів. Бажаємо успіху всім абітурієнтам!  Завжди будемо  раді бачити вас, у гостях!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>