Звіт директора

Завершується 2013/2014 навчальний рік. Сьогодення потребує створення таких умов навчання, за яких учень відчує свою значущість, успішність, інтелектуальний потенціал, які після закінчення школи дозволять йому орієнтуватися в суспільстві й робити правильний вибір. Тому сьогодні батькам не байдуже, як навчаються їхні діти і в яких умовах відбувається навчання.

Керуючись діючим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Про порядок  звітування директора  школи  перед трудовим колективом та представниками громадськості, щодо своєї діяльності на посаді», 12 червня 2014 року в Новоселицькій ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів відбулися загальні збори педагогічного колективу, батьківської громади та представниками місцевої влади, з метою підвести підсумки роботи колективу школи і оцінити діяльність  директора школи Коки С.А. на посаді протягом цього навчального року.

В своєму звіті Кока С.А. наголосив, що діти нашої школи є конкурентно-спроможними, для них в школі створюються гарні умови для навчання, виховання, розвитку. В школі панує мікроклімат толерантності , доброзичливості, поваги один до одного.

В обговоренні звіту брали участь: заступник директора з навчально-виховної роботи Бурлака З.М., заступник директора з виховної роботи Гульпе Р.О., учитель трудового навчання Преутесей А.А. , представник батьківського комітету Рудько Д.В..Також на збори було запрошено міського голову Нікорич М.І.

Головна думка  всіх виступаючих: тільки в спорідненій праці можна досягти  успіху в роботі, навчанні  і вихованні  підростаючого покоління.

Відбулося таємне голосування,  щодо оцінювання роботи директора школи . А результати  голосування показали 76  голосів задовільно. Збори ухвалили: визнати роботу директора школи Коки С.А. – задовільною і спільно з колективом зосередити увагу на проблемних питаннях  життєдіяльності закладу: добудови внутрішкільних вбиралень, спортивних роздягалень, заміна підлоги в спортивній залі.

One Response to Звіт директора

  1. That’s a clever answer to a tricky quteoisn

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>