Учнівська конференція

21.05.2014 року в Новоселицькій ЗОШ №3 відбулась підсумкова учнівська конференція за 2013 – 2014 н.р., в якій взяло участь 60 учнів 5 – 11 класів. Також запрошеними були адміністрація школи та класні керівники.

На порядку денному заслуховувалися такі питання:

  1. Стан виконання плану роботи учнівського самоврядування школи за 2013 – 2014 н.р.
  2. Робота комісій та комітетів учнівського самоврядування в класних колективах за навчальний рік.

По-першому питанню виступив президент школи, депутат РРУС Довганюк  Денис, який підвів загальні підсумки роботи УС в школі за рік, визначивши рівень роботи як задовільний, висловив свої подальші пропозиції для планування роботи на наступний навчальний рік.

Доповідачами по-другому питанню були Нижник Влад, заступник президента школи та депутат РРУС, та представники УС класу.

Учні звітували про пророблену роботу в класних колективах, не лише за загальним планом роботи УС школи, а й про роботу з роблену за власною ініціативою. Також учні звітували про виконані проектні роботи класного колективу. Всі виступи підтверджувалися письмовими звітами, брошурами, оформленими папками та презентаціями.Слова-корективи та побажання на наступний навчальний рік внесли й гості конференції Гульпе Р.О. та Бурлака З.М.

Загалом, конференція пройшла в затишній атмосфері. Діти задоволені зробленою роботою та досягнутими результатами за рік. Бажаємо гарного всім відпочинку, на літніх канікулах, нових ідей, а головне – наполегливості для їх звершення.

Педагог-організатор ЗОШ №3

Слєпцова Ю.А.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>