Учні Новоселицької ЗОШ №3 І-ІІІ ст. в гостях у прикордонників

Курс нашої держави на створення професійної армії (перехід Збройних Сил України на контрактну основу їх комплектування) передбачає змен­шення кількості юнаків, котрі будуть призвані до війська для проходжен­ня строкової військової служби в мир­ний час, і одночасно збільшення чис­ла випускників навчальних закладів, яких після досягнення 25-річного віку без проходження військової служби братимуть на військовий облік військовозобов’язаних і призначатимуть для комплектування військових частин на воєнний час лише з допризовною підготовкою.

У зв’язку з цим значно зростає роль військової підготовки у стінах навчального закладу, який безпосередньо (і в більшості випадків — раз у житті) дає юнакові знання і вміння, пов’я­зані з його майбутньою військовою діяльністю.

До Мамалигівської пограничної застав  завітали юнаки Новоселицької ЗОШ №3 І-ІІІ ст.. Учням були продемонстровані зразки стрілецької зброї, що знаходиться на озброєнні прикордонних віськ.

Юнакам було цікаво дізнатися про її призначення, будову та порядок поводження з нею. Кожен школяр зміг випробувати свої навички у розбиранні автомату Калашникова під керівництвом досвідченого військовослужбовця. Від візиту, як учні, так і їх вчитель  залишилися задоволеними, подякувавши всьому особовому складу пограничної застав  за цікаві розповіді та гарно проведений час.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>