Тиждень дитячої книги

З 24.02.2014р. по 28.02.2014р. у школы пройшов «Тиждень дитячої книги». Відкриття тижня почалось з інсценізації казки «Пригоди української книжки».

У вівторок інтелектуальна гра «Найрозумніші читачі» зібрала учнів 2-х класів. Команди «Барвінок» та «Соняшник», учасниками яких стали ті учні, які прочитали більшу кількість книжок, протягом навчального року, змагалися в шести конкурсах з теми «Чарівний світ українських казок».

В середу інтелектуальна гра «Найрозумніші читачі» зібрала учнів 4 – А та 4 – Б класів. Команди «Книголюби» та «Юні читачі» змагалися в конкурсах з шести тем:

  1. Бібліотека
  2. Письменники
  3. Літературні герої
  4. Казки
  5. Доповни назву твору
  6. Загальні питання

У четвер бібліотечний урок «Створення та елементи структури книги» ознайомив учнів 3-х класів з історією створення книги та основними елементами її конструкції.

В п’ятницю було підбито підсумки акції «Подаруй книгу школі». Переможцями стали учні 2 – Б класу, які поповнили книжковий фонд на 12 примірників.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>