День Святого Валентина

14.02. 2014р.в Новоселицькій ЗОШ №3 було проведено вечір для учнів 9 – 11 класів, присвячений святкуванню дня Святого Валентина, під гаслом «У чарах кохання».

Протягом вечора було почуто багато цікавої інформації про появу свята, традиції святкування, ознаки імен Валентин та Валентина; проведені конкурси на кмітливість, уважність, знання певних літературних творів, демонстрація театральні вміння дітей. За результатами всіх конкурсів було обрано «Валентина» та «Валентину», ними стали Глігор Євген та Шпак Анастасія. У номінації «Міс ніжність» та «Містер мужність» перемогу здобули Баракова Інна та Нагрудний Вадим . «Міс романтичність» та «Містер впевненість» стала пара Кондратова Анастасія та Дроздовський Валентин. «Міс та містер талановитість» стали Боклач Валентина та Жук Едуард. «Міс та містер кмітливість» — Злюк Ганна та Нікорич Андрій.

Святкова дискотека стала завершальним етапом шкільного вечора, який підготували і провели депутати районної ради учнівського самоврядування Ковальова Ольга та Нижник Влад.

Комісія дозвілля та організації масових заходів.

One Response to День Святого Валентина

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>