Вечір, який збирає на зустріч шкільних друзів

Так, цієї дати нема в календарі свят, але щороку в першу суботу лютого Новоселицька ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів гостинно зустрічає своїх вихованців – випускників. Вона відчиняє двері, а шкільні тополі і берізки гостинно припорошують гостей снігом, підкреслюючи зимову красу подвір’я. Чути всім поскрипування під легкими кроками красенів і красунь, які спішать в цей день до школи і – байдуже, що на вулиці — 20°. Дух дитинства, бажання обмінятися спогадами про чудову пору життя тягнула їх до школи, а ще хотілося зустрітися з тими, хто віддав свої кращі роки юності, хто формував їх свідомість такими потрібними моральними рисами, як доброзичливість, патріотизм, дружба, відданість, чесність, підтримка друга.

         Ось вона, рідна школа! Святково прибраний шкільний зал. На стендах стінгазети, фотогазети ювілейних випусків, на яких випускники 1984, 1989, 1994, 1999, 2004, 2009рр.

         Пролунав дзвоник!

Схвильовані випускники вшанували хвилиною мовчання пам’ять вчителів та учнів, яких немає серед нас.

         Всі члени педколективу: ветерани і молоді вчителі з радістю чекали учнів минулих випусків в кабінетах, але найщасливіші від зустрічі з випускниками (своїми учнями) були класні керівники 1984 року випуску (Бурлака З.М.), 1994 року випуску (Кордунян Л.К. та Бурлака З.М.), 1999 та 2004 років випусків (Хубанова Т.І. та Вебер Н.І.), 2009 року випуску (Шлапакова І.О. та Малиновська С.Г.). Їх випуски налічували присутніх по 15-20 учнів з випуску.

         Вітання директора школи Коки  С.А., його щирі слова про незабутні роки юності, які залишаються в пам’яті, як перше кохання, перші успіхи і невдачі, радість від зустрічі в стінах школи і побажання не забувати про рідну школу.

         А потім спогади…спогади… через екран…

Школа давно перейшла на нові інтерактивні технології і проект «Зустріч шкільних друзів» ( до традиційної в школі зустрічі з випускниками) був в усьому особливим: оформлення залу, презентація випусків через мультимедійні можливості школи… Гарно зібрані фотографії різних років за участю колишніх учнів в шкільних заходах: активність в ярмарках солідарності, святкування Дня колективу, Нового року, Дня святого Валентина, акцій милосердя, робота на полях колишніх колгоспів і багато інших заходів — викликали бурю емоцій і аплодисменти, а потім спільні пісні минулого і танці: вічний вальс та інші, жартівливі і веселі танці.

         Потім було багато спогадів, запитань, сценок творчої групи, виступ Істратій  А. І так тепло стало на душі…

Дорогі випускники, нехай це тепло завжди зігріває ваші душі, як відлуння вашого дитинства, у яке неможливо знову повернутися.

 

Прес-центр

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>