Нумо, хлопці

Збройні сили України -

Слава, гордість, міць країни!

Захищають мир, свободу

Служать рідному народу!

 

Одним з найважливіших завдань виховної роботи є формування фізичного, психічного, духовного здоров’я дітей.

         Головною метою спортивно-оздоровчої роботи в Новоселицькій ЗОШ №3 є виховання особистості, яка свідомо підтримує здоровий спосіб життя, при цьому ми намагаємось створювати середовище, у якому учням вигідно вести здоровий, активний спосіб життя. І в цьому нам допомагають спортивно-оздоровчі заходи, які в школі проходять щомісяця, але грудень – найочікуваніший. Він розпочався з традиційного та улюбленого учнями тижня «Захисту Вітчизни».

         Святкова лінійка у понеділок з вітаннями дівчат школи зі святом в дотепній, юмористичній, веселій формі з надією на гідність і мужність майбутніх захисників Вітчизни.

         У вівторок молодші класи змагались на «Веселих стартах», у середу змагалися учні 5-6 класів у змаганнях «Юний козак», у четвер «Козацькі забави» для учнів 7-8 класів, привернули увагу  навіть батьків, які залучилися навіть до підготовки класів де вчаться їх діти. Відповідно і перемогу отримали:

У змаганнях «Веселі старти»

І місце

(2А клас , класний керівник Раца А.С.; 2Б клас, класний керівник Слободян А.М.; 3А клас, класний керівник Бобкова М.В.; 4Б клас, класний керівник Гульпа М.Д.)

ІІ місце

(3Б клас, класний керівник Скицько Є.Г.; 4А клас, класний керівник          Осецька Ю.В.)

У змаганнях «Юний козак»

І місце

(6А клас, класний керівник Шлапакова І.О.)

ІІ місце

(5А клас, класний керівник Козубовська Г.Ю.)

ІІІ місце

(6Б клас, класний керівник Малиновська С.Г.)

ІУ місце

(5Б клас, класний керівник Кодряну Н.О.)

У змаганнях «Козацькі забави»

І місце

(8Б клас, класний керівник Сакрієр Є.О.)

ІІ місце

(8А клас, класний керівник Твердохліб Р.П.)

ІІІ місце

(7А і 7Б класи, класні керівники Гладка Т.Ю., Чижевич Л.О.)

         Але найприємнішим сюрпризом для учнів 9-11 класів стало  те, що спортивно-розважальний вечір до Дня Збройних Сил України, який  проводився у Новоселицькій гімназії відбувся між командами 10-11 класів Новоселицької гімназії, Новоселицького ліцею та Новоселицької ЗОШ №3.

         Змагання було цікаве тим, що саме назва «Нумо, хлопці!» закликала до активного вимірювання сил, умінь у спритності та вина! хідливості, кмітливості. Під час змагань символ спортсменів SITIUS! ALTIUSFORTIUS! – швидше! Вище! Сильніше! Були орієнтиром у кожному виді змагань для кожної команди.

         Починаючи з виходу команд і під час самих конкурсів: «Рівняння і повороти», «Віджимання від підлоги», «Спорядження магазину», «Армреслінг», «Одягання противогазу», «Піднімання гирі», а «шалена» «Спортивна естафета» супроводжувалася гучними криками вболівальників, конкурс «Карта», «Перетягування канату» перемога рухалась від одної школи до іншої, і ось нарешті підведення підсумків: мінлива тиша змінилася радістю і задоволенням – у складній боротьбі Новоселицька ЗОШ №3 зайняла І місце! Ліцей ІІ місце, гімназія ІІІ місце. Присутніми на святковій спортивно-розважальній програмі до Дня Захисника Вітчизни були і наші класні керівники Дроздовська С.А. і Дишкант А.Д., заступники директора з навчально-виховної роботи Бурлака З.М. і з виховної роботи Гульпе Р.О., педагог-організатор Слєпцова Ю.А. і навіть батьки.

         Всі 10 хлопців команди старалися з усіх сил, адже суддями під час проведення конкурсів і естафет були вчителі Захисту Вітчизни, а нашим вчителям є сам директор школи Кока С.А. Ні, підвести його ми не могли! Членами журі були досвідчені педагоги: начальник відділу молоді та спорту Козубовський М.Г. та досвідчений спортсмен – заступник директора з районного центру туризму Княгницький М.І.

         Новоселицька гімназія гарно прийняла нас, адже перемагає завжди дружба, запросивши на дискотеку, але всі ми учні 10-1 класів, учасники цих змагань: учні 11 класу Кімін Василь, Нікорич Андрій, Гиршкан Станіслав, Дорофтей Сергій, п’ясецький Олександр, учні 10 класу Нижник Владислав, Михаєса Максим, Крупник Роман, Лукаш Олександр, Довганюк Денис відверто і щиро раділи, адже перемагати завжди приємно добре аплодуючи нам, заступник директора з виховної роботи Гульпе Р.О. сказала: «Ми раді, що формування кращих рис, притаманних нашому народові – патріотизм, кмітливість, мужність у «козаків» нашої школи є: Так тримати!»

5 Responses to Нумо, хлопці

 1. Анонім:

  А ліцей — то засудили! ЗОШ№3 посіла ІІ місце, але журі гарно підсудило!!!! Звісно ж, не може ж ліцей перегнати Третю школу!!! Насправді перегнали, та ще й на три бали!!!! Ліцей — молодці!!!

  • admin:

   Вибачте, але у вас невірна інформація, або проблема з математикою. Відрив між ЗОШ №3 і Ліцеєммав бути більшим ніж 1 бал на користь ЗОШ №3

 2. Анонім:

  Найстрашніше те, що ЗОШ №3 не вміє прийняти поразку тоді, коли це насправді відбувається!!! ПРОГРАВАТИ ТЕЖ ТРЕБА ВМІТИ! Я — за справедливість!!!!

  • admin:

   Протоколи знаходяться у М.Г. Козубовського і М.І. Княгницького переглянте перед тим, як зробити невірні висновки, ми також за справедливість

 3. Way to use the internet to help people solve prbeloms!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>