Батьківські збори

28.11.2013 року в Новоселицькій ЗОШ № 3 відбулися батьківські збори.

Ефективність виховної системи Новоселиуької ЗОШ № 3 характеризується взаємодією з родиною, установленням батьків, як суб’єктів навчально-виховного процесу.

Дитина вийшла вранці з дому і повертається після свого робочого дня ( 6 – 7 уроків), продовжує діяльність поза школою (в гуртках, секціях, художній та музичній школах), підготовка уроків….і так щодня… Зустріч з батьками – вже під вечір, коли сім’я збирається вдома.

… Як же зробити, щоб спільна діяльність школи та батьків була корисною та результативною? На допомогу приходять різні форми взаємодії: батьківські збори та лекторії, тематичні конференції із запрошенням батьків-лікарів, батьків – працівників правоохоронних органів, пожежників, працівників аграрного сектору, навіть, домогосподарками. Свято мам, бабусь; спортивне свято: «Тато, мама, я – спортивна сімя» і кульмінацією кожного разу є святкові загальношкільні батьківські збори «Святкує шкільна родина».

Великою допомогою та опорою для педагогів є батьківський комітет, який намагається залучити батьків та дітей до організації класних, шкільних справ, розв’язання проблем життя колективу.

Досвідом родинного виховання діляться батьки на зустрічах, вечорах, до яких залучаємо працівників юстиції, міліції, прокуратури, лікарів та інших спеціалістів. 

Нестали виключенням і батьківські збори 28.11.2013р., які були цікавими своєю направленістю, а саме: «Здоровий спосіб життя, як здоровий зберігаючий компонент у забезпеченні гармонійного розвитку дитини».

Виступ сімейного лікаря Журату Оксани Валентинівни та поради батькам були вислухані та викликали багато запитань. Презентація психолога школи, Русу Юліани Леонідівни, «Складові здорового  способу життя», зацікавили моніторингом, де відмова від шкідливих звичок, від захоплення телепередачами, комп’ютерними іграми, тютюнопаління, алкоголю та інших проблем виховання дітей стали найгострішими серед молоді сьогодення.

Виступи класних керівників 2 – А класу Раци Алли Семенівни «Сімейне виховання у формуванні особистості дитини» та 6 – А класу Шлапакової Ірини Олександрівни «Конфлікти дітей з батьками: як їх уникнути?» звернули увагу на правовий напрям виховання учнів та мотиваційні аспекти поведінки учнів. Яскраві звернення до батьків про те, що спілкування з дітьми повинне бути максимально інтенсивним, чуючи душевний стан дитини, її життєві уявлення мають бути зрозумілими батькам.

До виступів долучилися батьки Рошка Олексій Олексійович,  Плачінта Ірина Михайлівна та класний керівник 3 – Б класу Скицько Євдокія Григорівна, заступник директора з виховної роботи Гульпе Раїса Олексіївна, директор школи Кока Сергій Анатолійович.

Особливо тепло сприйняли виступ дітей батьків-медиків, які підкреслили, що є важливим для них у школі, розповіли про свої права і обов’язки , про форми виховання через цінності, які формують не тільки світогляд, а і є важливими для їх подальшого стану здоров’я.

В рішенні загальношкільних батьківських зборів всі присутні підтримали головну думку: «Дитина – дзеркало життя своїх батьків, будьте прикладом для дітей, бо для них головне: довіра – підтримка – взаєморозуміння ».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>