Виховна справа

9.12.13 в 11 класі (кл керівник Дроздовська С.А), відбулося відкрите засідання круглого столу «Моя правова освіта». Ця виховна справа була присвячена всесвітньому Дню права, яке відзначається 10 грудня. На засідання були запрошені гості – Нікорич М.І.-міський голова, Єфтемій В.В.-начальник районного управління юстиції, Михайлова С.С.- начальник служби у справах дітей Новоселицької районної адміністрації. До учнів 11 класу завітали члени правового гуртка Котелівського НВК на чолі з заступником директора з виховної роботи – Лисак С.Д.  Така зустріч старшокласників 11-х класів двох шкіл відбулася вперше. У роботі круглого столу  взяли участь також директор школи – Кока С.А. та практичний психолог школи – Руссу Ю.Л.. Діти 11-го класу представили  свої проекти, які вони створили під час вивчення правознавства в 10-му класі. Але найцікавішим було те, що учні задавали безліч питань гостям.

Серед питань були:

1)      Чи має дитина право з 16 років розпочати підприємницьку діяльність, які документи для цього потрібні?

2)      Якою може бути заробітня платня 16-річної дитини і скільки може тривати робочий день?

3)      Чому ми отримуємо паспорти у 16- років, а обирати і бути обраним тільки у 18 років?

4)      Які зоходи передбачені законом щодо захисту прав свідків?

5)      Чи є можливість у підлітків Новоселиччини працювати у канікулярний час?

Робота круглого столу була цікавою та насиченою. Учні правового гуртка Котелівського НВК теж дуже активно та з зацікавленістю задавали питання присутнім гостям.

Заключне слово було надано директору школи, який висловив подяку всім присутнім, сказавши що такі  зустрічі з керівниками тих чи інших підрозділів влади вже стали традиційними для нашої школи і є дуже дієвими та необхідними для отримання правової освіти.

Вчитель історії вищої категорії,

                                                                                                            вчитель методист

                                                                                                          Дроздовська С.А.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>