Тиждень англійської мови

    21-25 жовтня у Новоселицькій ЗОШ №3 пройшов тиждень англійської мови. Різноманітними заходами були охоплені учні 2-11 класів.

   Понеділок розпочався загальношкільною лінійкою «Подорож Америкою».    У вівторокбуло проведено виховний захід для 5-6 класів  « Книги у нашому житті », де учні побачили дуже чудову театралізовану виставу усіма відомої казки «Спляча красуня»,яку поставила вчитель англійської мови  Кодряну Н. О  з учнями 6 -А класу.

   Головною метою проведення такого позакласного заходу є підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі, розвинути в учнів навички слухання та говоріння іноземною мовою,  інтерес до творчості, логічне мислення та пам’ять.

   Приміщення, де проводився захід, був оформлений  таким чином, що сцена відтворювала  події казки за допомогою яскравих декорацій. Привнесення емоційного елементу у проведення заходу відбувався завдяки музичному супроводу та костюмів героїв. Дійові особи відмінно підготувалися до виступу (вивчили свої репліки, підготували костюми). Спостерігалася позитивна реакція на діяльність дійових осіб зі сторони учнів, що не були  дійовими особами заходу.

    Глядачі були зацікавленими у виступі,фотографувалися з героями казки.                                                                                             

    Мета заходу була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання іноземної мови та спробували свої сили на сцені. Декілька учнів виявили бажання взяти участь у наступній виставі англійською  мовою.

   У середубуло проведено вчителем англійської мови  Кодряну Н.О.

брейн –ринг,  між  3-4 кл  на тему «Морська подорож до країни Буквогорія» .

   А в четвер відбувся брейн –ринг між  7-8 кл на тему «Найрозумнійший ».   

    Головною метою проведення таких  позакласних  заходів  є підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі, розширити знання учнів про культуру країни, мова якої вивчається, формувати лінгвокраїнознавчу компетенцію школярів, розвинути в учнів навички слухання та говоріння; розвинути в учнів логічне мислення та пам’ять.  Крім того, учні співпрацюють в командах для досягнення спільної мети, а також  навчаються конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях. Мета заходу була максимально досягнутою.

   Під час підготовчого періоду відбувається відбір учасників гри. Дійовими учасниками заходу є вчитель англійської мови , Кодряну Н. О. , яка грає роль капітана двох кораблів ( 3-4кл.), або журі (7-8 кл). По 6 учнів з  3-4 класу, або по 8 учнів  з 7-8 класу беруть активну участь.                                                                                   

     Учасники  Sailors  3-4 класу кораблів :   “Faith ”  (« Віра »)  і  “Hope”                 (« Надія»)  шукають країну  « LETTERSLAND » ( « Буквогорія »).Щоб не збитися з курсу , діти скористалися картою. Вони повторили алфавіт англійський , малювали , співали пісні, робили аплікації, вирішували кросворди , чайнворди і вирішували задачі поставлені капітаном   . 

       Учасники  the Smartest team7-8 класів : команда «BRAINY “»  і команда  “WIZARDS“ вирішували кросворди ;відповідали  ланцюжком ; слухали текст англійської мови  , а потім  малювали , співали , танцювали , відгадували шаради , готували  смачні бутерброди , показували  правильний малюнок, співвідносили  відповідні професії з місцем їх професійної діяльності . Кожна  команда  по черзі відповідала  на запитання,за обмежений період  часу — 2 хвилини , якщо не знала команда відповіді ,то питання, передавалась до іншій команді . Всі ігри були жваві і цікаві.      

    Решта учні  виконували роль спостерігачів та вболівальників . Під час проведення заходу в учнів активізується мислення та англомовна мовленнєва діяльність, що сприяє концентрації та поглибленню їхніх знань. Учні показали хороші знання англійської мови під час гри .

   Приміщення, де проводився захід, був  оформлений  таким чином, що посередині залу знаходилось  два стола для команд учасників,                        навколо — місця для вболівальників. Ліворуч знаходився стіл для журі. Перед глядачами була оформлена дошка та дошка для проектора.

    Прагнення до перемоги вносило  емоційний елемент, що посилювала  зацікавленість учнів в участі та спонукала  до сумлінної підготовки.   Внесення  емоційного елементу у проведення заходу сприяли яскраві декорації та фонова музика, що створювала  атмосферу святковості. Варто також відзначити і підготовку учнів-учасників команд: учні ґрунтовно підготувалися до вікторини, повторили вивчений матеріал. А також   відчувалась додаткова підготовка з інших джерел літератури. Залучення глядачів до діяльності відбувалося за допомогою конкурсів , що покращували  результати гри їх команд. Глядачі позитивно реагували на те, що відбувалося у залі та підтримували своїх фаворитів. Усі місця для глядачів були заповненими. На вікторині також були присутні  вчителі, адміністрація школи.

      Підсумки змагання підбивалися  відповідно до кількості здобутих командою балів за правильні відповіді. Журі проголошувала               команду-переможця. Після підбиття підсумків вікторини, відбувалося нагородження переможців цукерками за знання англійської мови .

    До учнів 2-х класів завітала Королева Англійська Мова і розповіла малюкам цікаву казку про себе.

     А у п’ятницюпройшов вечір  для старшокласників 9-11 кл  під назвою                          «Свята. Хелоуін», який був проведений Козубовською Г. Ю. Метою заходу було ознайомити учнів з культурними традиціями англомовних країн. З яким задоволенням учні 9-11 класів перевтілювались у казкових персонажів і представляли свої презентації. Було проведено традиційні для США та Британії ігри та інтелектуальні змагання між старшокласниками. Такі заходи підвищують інтерес учнів до уроків англійської мови, виховують повагу до традицій і культури країни, мову якої вивчають, формують соціокультурну компетенцію учнів. Беручи участь у заходах, школярі розвивають творчі здібності, вдосконалюють мовні, мовленнєві навички, виявляють акторську майстерність.

   Тиждень англійської мови завершено. Кожен день був насичений подіями.  Всі заходи були надзвичайно цікавими , насичені активною працею і добрим позитивним настроєм. Англійську мову з захопленням вивчали всі – і ті,  хто вперше мав такий мовний досвід, і ті, хто вчив цей предмет багато років тому.

3 Responses to Тиждень англійської мови

  1. bloger:

    Неделя английского языка — это супер. Лучше обьясните почему ученики школы после обеда как лошади носятся по репетиторам по тому же английскому языку. Что, учить бесплатно не умеем. Вот чем надо беспокоится.

    • admin:

      На жаль школа не може вплинути на репетиторство. Батьки мають бажання, щоб діти досконало володіли англійською мовою наймаючи репетиторів, хоча ми не підтримуємо це

  2. IMHO you’ve got the right anwres!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>