ВИБОРИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ — 2013

ВИБОРИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ — 2013

    Проводивши анкетування учнівського самоврядування в Новоселицькій ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів  станом на 2013/2014 н.р. з 5 по 11 класах, можна зробити наступні висновки: учні добре знають вповноваження учнівського самоврядування (УС)  школи. За рівнями анкетування між 5-11 класами видно, що низького рівня у володінні іформацією про учнівське самоврядування не існує, на середньому рівні відчувають себе 14% учнів із загальної кількості , найвпевніше відчувають себе 77% учнів – саме на  названому оптимальному рівні, а, на високому рівні у володінні іформацією про учнівське самоврядування знаходяться  9% учнів – це ті учні, які вважають себе активними в шкільному житті.

Отож, при аналізі проведеного анкетуванні ми бачимо все ж таки деякі недоліки, які існуюють між учнями, між класами, в школі. Учнів потрібно більше інформувати про загальну структуру учнівського самоврядування в школі, про роботу комісій та комітетів структури УС, і звичайно допомогти їм в цьому. Тим більше, за результатами зустрічі з представниками учнівського самоврядування, що відбулося 4 червня 2013 року, необхідно вжити заходів щодо удосконалення профорієнтаційної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах за участю органів учнівського самоврядування, в тому числі і в нашій школі.

 

В п’ятницю 13.09.2013 р. в Новоселицькій ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів відбулися вибори президента учнівського самоврядування. Дані вибори – 2013  пройшли спокійно, організовано і справедливо. Серед учнів 5-11 класів, які мають право голосу відмітилися 154 учнів. Також, до внутрішкільного  голосування  брали участь і наші шановні вчителі (16 осіб), які теж мають право голосувати. В загальному проголосували 170 осіб. Кожен член структури учнівського самоврядування віддав свій голос за свого лідера. Абсолютно всі кандидати на голову президента учнівського самоврядування школи  є гідними своїми досягненнями, рекомендаціями, здобутками. Кожен з них гарно склали свою агітаційну програму. Голосування розпочали за графіком під час перерв у складі із виборчою комісією та  спостерігачами. Дуже коректно, при завершенні , лічильною комісією були підраховані всі бюлетені до єдиного (додаток). Отож:

 

1.Єфтемій Тетяна 9-А клас —   19 голосів,

2.Кондратова Анастасія 9-Б клас – 31 голосів,

3.Довганюк  Денис 10 клас – 40 голосів,

4. Ковальова Ольга 10 клас – 47 голосів,

5.Нижник Влад 10 клас – 35 голосів.

Не підтримали жодного – 2 виборці;

 

За результатами виборів у Новоселицькій ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів Президентом Учнівського Самоврядування школи  визнано Ковальову Ольгу  (10 клас), з чим ми — шкільна родина і вітаємо її!

Крім виборів, з початку 2013/2014  навчального року під час виховних справ по класам (5-11 кл.) було здійснено організацію учнів в комісіях та комітетах відповідно за структурою учнівського самоврядування в школі, що вже показує нам загальну структуру.

Отже, в подальшому нас очікує велика і спільна робота!

 

Склад виборчої комісії:

Голова комісії – Нікорич Андрій  11 кл.;

Заступник голови  —  Бельчук Ольга 11 кл.;

Члени комісії:

Апопій Кароліна 9-А кл.;

Абрамчук Ганна 9-А кл.;

Левицька Діана 9-Б кл.;

Козачок Сергій 10 кл.;

Маліношевська Аріна 10 кл..

Зареєстровані кандидати на посаду Президента УС:

1.Єфтемій Тетяна 9-А клас;

2.Кондратова Анастасія 9-Б клас;

3.Довганюк  Денис 10 клас;

4. Ковальова Ольга 10 клас;

5.Нижник Влад 10 клас

 

 

Результати голосування виборів

учнівського самоврядування  — 2013

 

 

Кандидати у президента УС Новоселицької ЗОШ №3

 

 

          Кількість голосів

1.Єфтемій Тетяна                      9-А клас

19

2.Кондратова Анастасія

9-Б клас

31

3.Довганюк  Денис

10 клас

40

4. Ковальова Ольга

10 клас

47

5.Нижник Влад                     10 клас

35

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>