Табір «Веселка»

              Літо – найвеселіша для дітей пора року. Адже  влітку найдовші та найцікавіші канікули. Неповторні тому, що пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги, нові зустрічі. Стільки всього цікавого можна побачити, навчитись та зробити. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати.

Цікавий етап літніх канікул – це відпочинок в пришкільному таборі

«Веселка», який  працював на базі Новоселицької ЗОШ №3 I-III ступенів. Тут діти отримали велике задоволення, відкриваючи для себе нові знайомства, потрапляючи в неймовірні  пригоди.

              Метою діяльності цього дитячого закладу відпочинку була  реалізація права кожної дитини на повноцінний відпочинок, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб.

Організатори табору ставили перед собою такі задачі: виховати своїх чад добрими, розумними, порядними, з щедрою душею і впевненими в собі, прищепити їм палку любов до мови та культури, розвивати творчі здібності та активність.

Але настав час прощання з табором. У квітучу пору початку літа, 10 червня, відбулося урочисте закриття табірної зміни.

Під час урочистої лінійки вихованці школи продемонстрували свої здібності з таких напрямків: танці, співи, декламування віршів та гуморесок. З вітальним словом до вихованців звернувся директор школи Кока С.А., який нагадав дітям про техніку безпеки під час літніх канікул, побажав гарного відпочинку, теплої погоди і веселих друзів. Заступник директора з виховної роботи Гульпе Р.О.  також привітала дітей зі святом. Курнишева Е.М., директор пришкільного табору «Веселка», подякувала всім вихователям та учням за плідну співпрацю, активну участь в заходах, які відбулись протягом зміни.

З великою гордістю директор школи та директор табору нагороджували  подяками загони, які стали переможцями конкурсів і змагань.

А на останок дітей чекав неочікуваний сюрприз – до табору «Веселка»

завітав  справжній цирк!

Усміхнені обличчя, захоплені щирі оченята – це те, за ради чого  працював коллектив табору. Щоб життя дітей було щасливим і безхмарним, ми  робили все можливе: підтримували обдарованих, заохочували активних, розвивали особистість — це і  є запорука успіху нашої шкільної родини.

«Все творчо,а інакше  — навіщо!» — педагогічне кредо нашого колективу.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>