І пролунав останній дзвінок…

24 травня в Новоселицькій ЗОШ №3 пролунав останній дзвоник…  Цього дня усі — дорослі і діти — стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання — все це свято останнього дзвоника. Саме таке відчуття було у батьків випускників,  у  яких були зволожені очі, вдивляючись  в своїх вже дорослих синів та доньок.

Аби розділити радість свята останнього дзвоника, до нас завітала  Світлана Михайлова, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, яка привітала із святом завершення навчального року усю дружню родину — учнів, вчителів, батьків.

Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу випускників від директора школи Сергія Коки, права рука якого — голова батьківського комітету, депутат Новоселицької міської ради Олексій Рошка, класних керівників — Зінаїди Білоус та Ганни Козубовської, від батьків випускників привітала — Людмила Григорчук.

Усі виступаючі тепло проголошували настанови  випускникам: «Залишаються позаду ваші шкільні роки — найбільш безтурботна та щаслива пора життя. Ще зовсім недавно ви вперше невпевнено  переступили поріг школи, а нині, озброєні багажем знань та досвідом, йдете у незвіданий світ. Тепер усі  ваші погляди й думки спрямовані у світле майбутнє, пов’язаними зі вступом до вищих закладів, вибором своєї життєвої стежини. Перед вами відкриваються нові можливості і перспективи. Успіхів вам!»

Щирими словами, красивими хореографічними композиціями привітали випускників учні 2-их,3-их, 4-их класів, випускниця 9-ого класу Катя Антонійчук, дотепним був виступ першокласників, де  кожний обіцяв стати такими ж, як випускники,  які прославляли школу протягом навчальних років.  Справжнім сюрпризом для всіх присутніх на урочистій лінійці стала танцювальна композиція-ремікс у виконанні одинадцятикласників, яка зачарувала ритмами вальсу, танго, рок-н-ролу  та сучасного танцю. Адже саме в 11-их класів була більшість  учнів,  які завдяки своїм хореографічним здібностям виборували для школи перші місця в різних  конкурсах  і фестивалях

І ось хвилююча мить…  Звучить останній дзвоник в руках одинадцятикласника Віктора Григорчука та першокласниці Олександри Сокирчук.

Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>