9 травня

Учні Новоселицької ЗОШ №3 активно підключилися до підготовки та проведення Дня  Перемоги  в  школі. В кожному класі пройшли  тематичні виховні справи на воєнну тематику, зустрічі з ветераними війни. Активно  підключилися до відзначення 68-ї річниці з Дня Перемоги класні керівники, учні, батьки. Управління освіти, молоді та спорту Новоселицької РДА доручили школі виступ на урочистому мітингу мешканців міста біля Вічного вогню.

Центр  виховної роботи школи підготував  театралізований виступ «Пам’ять в наших серцях житиме вічно». Відтворення останнього мирного дня, 22 червня 1941 року, коли в державі проходили випускні вечори, благословення «Ангелів» на Перемогу, вихід  маленьких  п’ятирічок,  які  не знали війни і, на завершення, запалення свічок Пам’яті і переможні повітряні кульки,  які були відпущені у мирне небо,  як символ миру на землі – ось  короткий зміст побаченого: патріотично,  емоційно, щемливо звучав текст та супроводжуюча музика…

Виступаючи в цій композиції випускники школи Плачинта Олександр та Сороколєтня Олена підкреслили: «У наших серцях і пам’яті назавжди залишиться цей урок мужності, героїзму, самопожертви та сили духу, які виявили визволителі в боях за Батьківщину». Ветеранам, які були присутні на урочистому мітингу, діти дарували квіти і дякували за їх   подвиг.

Свята пам’ять про Велику Вітчизняну війну залишається  з нами, як високий зразок тяжкої ратної праці та вічної скорботи за тими, хто не вернувся з війни.  І ми розуміємо що, найвищим законом буття є вірність  священній справі – захищати Батьківщину!

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>