Святкує шкільна родина

 

  У травні, коли остаточно прокинулась природа, дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до учнів, вчителів, батьків Новоселицької ЗОШ №3 підсумкові батьківські збори, які мають гарну об’єднуючу назву «Святкує шкільна родина».

  Сама назва підкреслює і формує зміст цього зібрання:   святкує,       свято,      

       святість,         світлий.

   Так було і 17 травня в районному будинку культури, де навіть не було вільних місць.

   До підготовки долучений був весь педколектив, батьківський комітет, учнівське самоврядування. Це і був підсумок роботи гуртків, клубів, об’єднань.

  Шкільна родина…  Це «рід», «нарід», «родючість», «рідний».  Це традиції і звичаї, можливість вшанувати гідних, підтримати гарні починання і підкреслити добре, розумне, вічне; ознайомлення з результатами важливих шкільних випробувань протягом навчального року.

  А суть була цікавою, всіх в залі теплом огортала пісня і добре слово ведучих: заступника директора з виховної роботи Раїси Гульпе та випускників школи – Плачинта Олександра, Скриндіци Стасія, Сороколітньої Олени, Унгуряну Тетяни.

  Мовою єднання стала пісні у виконанні зірочки школи – Каті Антонічук, яка протягом багатьох років виборювала призові місця у різних  конкурсах. А в цьому році I місце у районному конкурсі «Рідна пісня». Саме рідна українська пісня, українські танці, українські жарти були окрасою цього вечора.

   Присутність на святі шановних гостей: заступника голови РДА Юрія Стаднічука, начальника управління освіти молоді і спорту РДА Діни Романчук, міського голови Марії Нікорич, сприяло піднесеному настрою всіх присутніх. І це зацікавлення було підтримано оплесками і гарними, побажаннями, а також  нагородженням грамотами кращих учнів за високі результати в олімпіадах, навчальних конкурсах, в районних і обласних конкурсах всіх напрямків виховання.

  Підводилися підсумки в усьому: в навчанні (участь в районних та обласних олімпіадах і конкурсах, в життєвій позиції щодо  шкільного життя та в позашкіллі, були вручені солодощі за активність, спритність, артистичність, в творчих знахідках, а також за забезпечення класних кімнат і кабінетів чистими, озелененими, а учнів у стосунках — дружніми і творчими.

 Красивим було визначення кращого учня і кращої учениці року і за одностайною думкою журі ними стали випускники – відмінники навчання: володар ІІ місця у Республіканській олімпіаді з правознавства Плачинта Олександр (11 – Б клас) та володарка І місця в обласному конкурсі «Моя Батьківщина — Україна», переможниця багатьох учнівських конкурсів і фестивалів — Сороколітня Олена (11 – А клас).

Взагалі гарно було продумано нагородження учнів за успіхи в навчальному та у виховному процесі: олімпіади, конкурси, фестивалі, КВК, військово- спортивні ігри і визнаними результатами в них; враховані успіхи у всіх напрямках виховання: екологічному, патріотичному, естетичному, громадянському, дослідницькому, фізичному тощо.

  Церемонія нагородження проводилася за блоками:

 І блок – навчальний (нагородження призерів обласних та районних олімпіад та конкурсів імені П. Яцика і Т.Шевченка – було нагороджено  70 учнів);

 ІІ блок — «Творчість школи» (нагородження переможців районних – 49 учнів та обласних конкурсів – 15 учнів).

ІІІ блок — «Успішне позашкілля», в якому відзначені учні школи, які брали участь у мистецьких конкурсах музичної і художньої шкіл та Будинку дитячої творчості. Тут особливо запам’яталась блискуча гра переможниці обласного конкурсу Антонічук Катерини, яка чудово зіграла складну фортепіанну п’єсу Берковича «Токата – ля бемоль».

  Не залишився поза увагою блок «Активна шкільна позиція», в якому було відзначена участь в організації 7 предметних тижнів і нагороджено 132 учні.  Всі нагороди проводили директор школи Сергій Кока, його заступники Зінаїда Бурлака та Раїса Гульпе, голова профкому Ірина Шлапакова, вчителі-предметники. З особливим трепетом нагородження проводили голова батьківського комітету Олексій Рошка і його заступник Олег Плачинта.

  Прикрасили програму виступи кращих співаків, танцюристів, читціі нашої школи: Олени Сороколітньої (11-А), Олександра Плачинти (11 – Б), Стасія Скриндіци (11 – А), Тетяни  Унгуряну (9 – А), Анастасії Криган (5 – А), Аміни Істратій (5 – А), Катерини Антонічук (9 – А), Еліни Глігор (5-А), Аріни Лупу (6-Б).

  Не сказати про наших учнів  — значить не сказати про школу. У нас чудові, активні, творчі учні, які співпрацюють, а не просто спілкуються з вчителями: з ними ми радимось, з їхньою думкою рахуємося, тому що це діти Новоселицької ЗОШ №3, і ми їх всіх (400 учнів) дуже любимо.

    Вальс 4-х, 5-х, 6-х, 7-х, 8-х, 11-хкласів був окрасою вечора, тому що це був вальс дружби і він підкреслив основну думку зборів: без батьків школа гине, а діти – головне їх надбання! Тож, зробімо все, щоб відчувати святу єдність шкільної родини, яка щорічно проводитиме свої звіти — підсумки шкільного життя, що значно примножить успіхи і традиції школи.

 

Кристина Скрипник,

педагог-організатор Новоселицької ЗОШ №3

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>