Загальношкільні батьківські збори

24 квітня 2013 року  у Новоселицькій ЗОШ №3 відбулися  загальношкільні батьківські збори на  тему: «Роль батьків у формуванні в учнях  рис загальнолюдської моралі та попередження правопорушень». Директор школи Кока С. А.  у своєму виступі привернув  увагу батьків  і класних  керівників до  основних питань превентивного виховання дітей та попередження правопорушень  в школі. Він підкреслив, що  сучасні діти помітно відрізняються від їхніх однолітків кінця минулого століття, не говорячи вже про покоління батьків. Сьогодні вони інші: занурені в соціальні мережі, які замінили їм живе спілкування з батьками,  друзями, вчителями. Вони забули про  ігри на подвір’ї, футбол, «класики» та  відвідування   секцій спортивних  напрямків,  які були такими  цікавими   для більшості нинішніх батьків. Він висловив тривогу впливом агресивного медія-середовище на здоров’я і розвиток сучасних дітей.    Заступник директора з  виховної роботи Гульпе Р. О. доповіла присутнім «Про рівень правоосвітньої  та правовиховної роботи у Новоселицькій ЗОШ №3 протягом 2012-2013 навчального року».

В рамках проведення батьківських зборів всі присутні були запрошені на засідання круглого столу за результатами обласного дослідження Новоселицького районна на базі Новоселицької ЗОШ №3 «Виявлення схильностей до проявів девіантної поведінки школярів», де завідуюча науково експериментальної лабораторії превентивного виховання молоді ІППОЧО  Кліщинська Т. А. цікаво, доступно, цілеспрямовано розказала батькам про результати проведеного дослідження, виділяючи  сфери,  в яких проявляють себе діти, застерегла батьків та вчителів від девіантних вчинків , розкрила рівень напруги у процесі спілкування учнів, рівень задоволення способом життя та соціальною роллю учнів. Цікавим був аналіз рівня претензій учнів по результатам спілкування між   однолітками, батьками та вчителями, де 47% учнів відмічали, що найвищою мірою спілкування є наявність доброти, 46% оцінювали  вихованість людини, 44% — силу характеру  у досягненні   реального результата.

В обговоренні  результатів дослідження та почутих виступів взяли участь батьки: голова батьківського комітету Рошко А. А., який висловив щиру подяку за надзвичайно цікавий аналіз характеру досліджень і запропонував конкретні пункти спільної стратегії дій, спрямованої на попередження девіантних проявів. Члени батьківського комітету Рудько Д.В. та Плачинта О.В. запропонували продовжувати роботу з даної проблеми сумісно з вчителями на постійно діючому батьківському всеобучі та індивідуально, на консультаціях з окремими батьками проводити певні профілактичні заходи по доведенню до їх відома стану навчання і поведінки їх дітей.

Батьки, присутні на зборах, з цікавістю задавали питання по незрозумілим їм термінам: «девіантність», «делінквентність», «адикція», на які отримали конкретні відповіді від Кліщинської Т.А. – завідуючої НЕЛ превентивного виховання ІППОЧО.

За підсумками батьківських зборів були прийняті рекомендації, доведені до кожного батька школи та випущений буклет «Діти-наше майбутнє». Адміністрація школи, класні керівники, вчителі-предметники, батьки вдячні були за гарне спілкування, суттєві  пропозиції по плануванню виховної діяльності з батьками на наступний 2013-2014 навчальний рік.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>