Тиждень трудового навчання

З 18 по 22 березня в школі пройшов тиждень трудового навчання. Тиждень розпочався з проведення лінійки «У світі  тисячі професій, і лиш  одна  із них – твоя!», на якій учні познайомилися  із різними видами робітничих професій, а також була  представлена професія лікаря у формі КВК. Учні школи мали змогу познайомитися із творчими роботами  своїх товаришів під час проведення виставки «Рукам робота – душі спокій… »

                В рамках тижня відбулися заходи, які охопили всіх учнів школи. Так, у початкових  класах відбулися майстер-класи: у 2-их класах — «Виготовлення квіточки на соломці»; у 3-іх класах – «Виготовлення пасхального яйця»; у 4-их класах – «Виготовлення народної ляльки».

                З учнями 5-6-их класів був проведений конкурс-гра вмілих  і вправних «Де руки  і охота – там спориться робота».  У  7-8-их класах відбулася  конкурсно-розважальна програма  «Ерудит», а для учнів 9-11-их класів був проведений  вечір «Від  мрії до професії» з цікавими розважальними конкурсами.

 Тиждень, підготовлений вчителями трудового навчання , був насиченим і  цікавим.

 

 


 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>