8 березня

Чарівність, аромат, краса, ніжність – усе це таїть в собі дивовижне створіння на землі, ця маленька, беззахистна квітка, яка здатна діяти на людину, змушує доглядати та піклуватися за її життя. Коли торкаїшся її руками, то відчуваєш безліч почуттів, що виникають у твоій душі, але їх неможливо передати словами… ЇЇ у цілому світі можна порівняти лише з одним прекрасним створінням імя якого – жінка!

Саме тому, в Новоселицькій ЗОШ №3 стало традицією святкувати День 8 березня – Міжнародний жіночий день. 7 березня була проведена святкова лінійка. Жінок – вчителів, дівчат найтеплішими словами вітали ведучі Довганюк Денис, Нижник Владислав та Лукаш Олександр. До привітань приєдналися хлопчики молодших класів, які співали пісні про матусь, учні 7 – А класу Кривий Богдан та Курнишев Олександр грали на гітарі. Привітальні номери підготував також і танцювальний колектив «Тандем». Який своїми танцями  підняв настрій усім присутнім.

Ми бажаємо усім жінкам, щоб  весна жила у вашому серці. Щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій — нехай вам забезпечують ті, хто поряд, хто любить вас і кого любите ви. Хай множиться щастям ваше життя, кохайте і будьте коханими! Здоров’я вам, родинного затишку, добробуту, гарного настрою на довгі літа!

Підготувала та провела святкову лінійку педагог – організатор Вакарчук Вікторія Ігорівна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>