Відкриваємо Шевченка по — новому

Щороку навесні, коли з-під  снігу пробиваються перші паростки квітів і на річках скресає крига, весь український народ вшановує пам’ять  великого Пророка,  Генія українського народу, Велетня духу, Філософа, Художника, справжнього Патріота української нації – Тараса Григоровича Шевченка.

Не дарма кажуть, що кожне покоління відкриває Шевченка по-своєму,  і лінійка, яка відбулася 11 березня  під назвою  «Кольори Шевченкової долі», яку підготували  вчитель української мови і літератури Фріц А.Г. разом з творчими учнями 8-х і 9-х класів (Куті К., Шпак А., Кондратовою А., Унгуряну Т., Довганюком Д., Нижник В. , Фуштей О., Ковальовою О. ) стало тому підтвердженням.    Розпочалася  лінійка віршем «До Тараса». На лінійці ми зустрілися з матір’ю Шевченка, з самим Тарасом.  Неповторними і незабутніми стали сцени інсценізованих творів: «Лілея», «Наймичка», «Катерина». Учні вишивали  на рушнику долю Т.Г.Шевченка червоними і чорними візерунками тощо. Щемило серце  пісні «Така її доля», «Бандуристе, орле сизий»  у виконанні Антонічук К.

Справді, Тарасова зоря – незгасна, і підтвердженням цьому були  виступи учнів, які не залишили байдужими кожного, хто у черговий раз долучився до Шевченкового генія, хто у черговий раз відкрив для себе Кобзаря по-новому.

Відрадно, що дух Шевченка і нині тримає нас.  Тож будьмо гідними  думки і слова  Тарасового, долучаймо й надалі свої серця до його творчості, до його любові до України,   недаремно ж він стукає в них і змушує нас пам’ятати,  хто ми і чиї ми діти…

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>