Нарешті вже веснонька люба прийшла і мамине свято до нас принесла!

     З таким піднесеним та весняним настроєм розпочали своє свято, присвячене дню Жінки, учні 1-Б класу.

     Весна… Вже сама згадка про неї викликає в серці радість. Добрішають обличчя людей, більше з’являється посмішок, радості та турбот у дітей і чоловіків, які на жіноче свято прославляють щедрі серця і золоті руки жінок, матерів, сестричок, бабусь, подружок.

     Тому дружні весняночки та перші квіти – для дорогих матусь, бабусь та сестричок.

      «Там бабусині руки, де онуки», -  таке прислівя прочитали першокласники, виконавши цікаве завдання разом з бабусями. І діти і татусі під час конкурсів мали змогу показати, що можуть в будь-яку хвилину прийти на допомогу матерям. А наші чарівні мами можуть не тільки цікаво проводити час з своїми дітками, а й співати,  танцювати.

      Колискові… Це пісні особливі. Вони несуть в собі любов матері до дитини, ніжність, турботу. І в цьому ми переконались, слухаючи ці прекрасні пісні у виконанні матусь.

      Мама – це перше слово , яке з радістю вимовляє кожна дитина. Безмежна матері любов, хто б вона не була і де б вона не була. Тому зворушливий танець під ніжну мелодію діти з щирістю подарували своїм матерям.

       На заході панував святковий та піднесений настрій. Дітям було радісно і приємно ділитись своїми вміннями, артистизмом не тільки з матерями, а й з татусями, бабусями, сестричками, тітоньками, які були присутні.

       Я маю велику надію , що посіяла в серцях своїх вихованців любов, повагу та ніжність до рідної неньки.

                                          Класний керівник 1-Б класу Слободян А. М.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>