Жіночий день, 8 Березня, Свято весни

Жіночий день, 8 Березня, Свято весни – з дитинства відклався у нас в пам’яті, як добрий і яскравий день, повний посмішок, квітів і поздоровлень.

Не будемо вдаватися в його політичне забарвлення, як воно виникло. Адже вже не одне покоління людей, і не тільки нашої країни, вважає цей день справжнім символом поваги, любові, ніжності і захоплення її Величністю Жінкою.

7-го березня в 1-А класі Новоселицької Зош №3 вчителі, діти і батьки зібралися, щоб поговорити про найріднішу, наймилішу, найдорожчу людину. Це, звичайно, наша мама. Хочеться, щоб кожен із нас проніс через усе життя з повагою і любов’ю слово «мама».

 З першої миті життя схиляються над нами обличчя матерів. У тривозі й любові вдивляються матері в своїх дітей, сподіваючись і прагнучи щастя для них. Усім своїм життям і працею, прикладом і вихованням утверджують в нас кращі риси людяності й добра.
Матері. Все життя дивляться вони нам услід, вирядивши в люди. Так і стоять на початку наших доріг, навіть коли їх не стає. Стоять і дивляться. І бажають нам добра і щастя. Сподіваються від своїх дітей найвищих духовних злетів, бо й в останню хвилину думають про те, щоб діти їхні жили гідно серед людей і творили добро на своїй землі, аби тільки щасливо жилось їхнім дітям.

8 березня – свято весни, свято пробудження природи, а від того у всіх таке піднесення, радість. Цього дня у 1-А класі було весело і гамірно: діти зустрічали весну і готували подарунки для мам, розповідали вірші, співали для мам і бабусь. Незабутнім став виступ учнів, які співали частівки. Зворушила дітей і батьків легенда про матір, інсценізація вірша «Мамо, чому?» мамою і сином, колискові у виконанні мам і бабусь. Були проведені цікаві конкурси. Дівчатка виступали в ролі мам, показуючи як можуть за пеленати та погуляти з дитиною-лялькою. Всі діти приймали активну участь у святі.

Хлопчики привітали дівчаток, допомагали їм на кухні у жартівливій грі “ 8 березня і щодня. Так приємно спостерігати, як свято приносить радість,  гарний настрій, бадьорість.

Всією класною родиною вшанували сьогодні також ніжну, гарну жінку, мудрого і щирого порадника – першу вчительку наших дітей, дбайливих – вихователя і няню.

Вся наша шкільна сім’я хоче подякувати вчительціРаці Аллі Семенівні за таке тепле свято весни. Дуже сподобалось, що на протязі усього дійства діти приймали активну участь, постійно рухались і не могли відірвати своїх задоволених оченят. Чи може бути ще щось найдорожче у світі за посмішку своєї дитини. Від усього серця хочемо подякувати за те тепло, що подарували нам у такий день.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>