Бережемо здоров’я своє і дітей…

Бережемо здоров’я своє і дітей…

18.01.2013 року в Новоселицький ЗОШ№3 силами учнів 3-А класу та класним керівником Осецькою Юлією Володимирівною для класних керівників була проведена інтерактивна гра «Як не захворіти на грип».

Осецькою Ю. В. наголосила на тому, що в січні очікується спалах грипу і превентивною роботою вона запропонувала підготовлену разом з класом інтерактивну гру «Як не захворіти на грип».

Метою виховної справи було: поглибити знання учнів про причину виникнення грипу, його розвиток та шляхи поширення вірусу; формування вміння приймати рішення щодо збереження і зміцнення власного здоров’я; виховування свідомості ставлення до свого здоров’я.

Виховна справа є закріпленням знань учнів про профілактику та боротьбу з вірусом грипу.

Під час проведення виховної справи , було використано багато вправ, прочитані міні-лекції про виникнення грипу,учні складали  вірші про грип, про здоровя, проводили  уявні розмови по телефону між здоровим і хворим.

Ізюминкою свята демонструвалися подарунки від батьків Тодеришиної Дар’ї,  які підготували   макети героїв інтерактивної гри: пана  «Віруса» і пані «Імунітет».

Під час прослухання вірша «Поради лікаря Нехворійка» учні склали правила запобігання захворювання на грип:

-         Побережись;

-          Не застудись;

-         Із милом руки мити;

-          Їжте всі часник;

-         Любити помічників здоровя: мед, малину, калину, смородину, лимон, шипшину, цибулю і часник.

Запам’ятай: щирий і веселий сміх, гарний настрій – найкращі ліки від усіх хвороб!

Підсумком виховної справи було побажання  пані «Імунітет» дотримуватися тих порад, які склали для здорової  людини та завжди  бути здоровими і життєрадісними.

Порозуміння було досягнуто!

Сподіваємось, що хвороба обмине дітей!

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>